V hlavní roli podprsenka: Jak jí nosit, aby v létě nepřekážela

Horké a ulepené léto, nepohodlná podprsenka a k tomu šaty bez ramínek. Existuje snad něco horšího? Jak si léto užít – i s podprsenkou?
Každou ženu v létě trápí hned několik problémů, které jí poměrně hodně komplikují život. Od praní až po to, jak si vzít podprsenku a ukázat tak krásná holá záda, které mají šaty, co jsme ulovili při letních výprodejích. A i když nás přeci jenom láká vyjít ven bez podprsenky, ne všechny si to můžeme dovolit a mnohé z nás často ani nechtějí. Vztah podprsenky a vás může být ale symbolický, stačí jen znát pár triků.
žena v krásně sedící podprsence
1)      Udržte podprsenku na svém místě po celý den
Topy bez ramínek nebo šaty odhalující ramena jsou krásné, ale může se z nich také velmi rychle stát noční můra. Znamená to totiž, že budeme muset vytáhnout podprsenku bez ramínek, která nám při sebemenším pohybu bude slézat a my si ji budeme po celou dobu kontrolovat a popotahovat. Jak tomu zabránit? Omotejte kolem vašeho hrudníku těsně pod konec podprsenky další extra ramínko. To zajistí dodatečnou podporu a podprsenka vám už nebude sjíždět.
výběr podprsenky
2)      Perte rychle a efektivně
Víme, že bychom podprsenku neměli prát pořád. Přece jen se jedná o delikátní produkt z velmi jemného materiálu. Jedním z triků, jak můžete svou podprsenku vyprat rychle (a tak, aby i rychle uschla bez použití sušičky), je použít odstředivku na saláty. Jedná se o mísu, která usnadňuje mytí (a sušení) salátu. Je to většinou kovová nádoba, ve které je plastová mísa s otvory, kudy může odtékat voda. Díky přiklápěcímu víku se plastová mísa uvnitř té kovové roztočí a voda tak ze salátu (nebo podprsenky) může odtéct a usušit se rychleji. Šetrné mytí je tak zaručeno.

3)      Mytí sportovní podprsenky
Sport v létě znamená naprosto propocené sportovní oblečení a stejně jako v případě klasické podprsenky, mytí té sportovní více než dvakrát týdně ji spíše přivede hodně rychle do koše. Řešení? Vezměte si podprsenku s sebou pod sprchu, stačí ji jen opláchnout a vymáčet, je to určitě šetrnější řešení, než ji automaticky hned házet do pračky.

V hlavní roli podprsenka: Jak jí nosit, aby v létě nepřekážela
Ohodnoťte příspěvek

About the author /


Related Articles