Jak na hmyz

Myslím si, že nejsem jediná, komu vadí to, když je doma opravdu hodně hmyzu. Musím uznat, že já osobně bych nechtěla už nikdy zažít to, že bych byla někde na nějaké chatě, kde by bylo opravdu hodně hmyzu. Musím uznat, že když jsem byla ještě před dvaceti lety na dětském táboře, tak si vzpomínám, jak jsme tam v dětských chatkách měli opravdu plno hmyzu. Já bych třeba například mravence anebo také komáry docela snesla, protože to je takové asi normální, že takhle malá zvířátka se někam dostanou. A to hlavně někde v přírodě, kde jsme měli dětské stany a chatky, jenomže když jsem tam potom viděla nějaké větší zvířata, jako například švábi a tak podobně, tak mě to velice děsilo, protože jsem se bála, že jsou to různé štěnice a tak podobně.

Hmyzu se štítím.

A ty koušou! A vzpomínám si, jak také moje babička s dědečkem bojovali se štěnicemi, že je to velice náročné se jich zbavit a že je to skoro hon na dlouhou trať. Proto jsem svému příteli řekla, že než si budeme kupovat starý dům na vesnici, že bych ho také chtěla nechat prohlédnout, jestli tam nebydlí už nějaký hmyz. Věřte mi nebo ne, ale kdyby to bylo úplně zanesené nebo zavšivené nebo zablešené, tak já bych ten dům ani nekoupila. Protože předpokládám, že třeba dalších dvacet tisíc korun bych dala za deratizaci. A stejně je také podle mého názoru za týden musela opakovat to samé. Jedině, kdyby prodávající domu dali třeba slevu dvacet procent, tak bych nad tím uvažovala.

Hmyzu se bojím.

Ale vědět, že někde v okolí je tolik hmyzu, tak bych se asi opravdu zbláznila. Proto jsem velice ráda, že existují firmy, které se soustředí na to, že hubí hmyz. A proto, když jsem zjistila, že v našem budoucím domě jsou švábi, tak samozřejmě že jsem využila služeb hubení hmyzu. Protože podle mého názoru to bude opravdu nejlepší, protože já bych sice mohla použít nějaký biolit, ale věřte mi, že já bych se asi bála. Protože si myslím, že kdybych na nějakého švába šplíchla biolit, že by se naštval a asi by na mě skočil. Proto raději nechávám všechno odborníkům, jako například firmě na hubení hmyzu.

You Might Also Like