Já ti ukážu!

Především ti ukážu, jak jsem šťastná!Co by to tak mohlo hlavně dokázat? Určitě nový muž. Po jeho boku totiž konečně začnete žít a doženete to, co nefungovalo v manželství. Opravdu myslíte, že to je tak jednoduché? Pocit štěstí, bude-li upřímný, z vás stejně vaše okolí pozná. A pokud se dostaví, velmi pravděpodobně už nebudete mít zájem o tom druhé přesvědčovat.
 snažná prosba
Užívám si, chodím na večírky, zábavou mám zaplněné každé okénko v diáři. Přehlížím kruhy pod očima, alkohol je mi společníkem už nejen ve společnosti. Tak pokud jste to rozjela tímto směrem, určitě šlápněte na brzdu. Je možné, že jen hledáte způsob, jak přehlušit vnitřní bolest ze ztráty partnera. Jestli jste přidala alkohol, brzděte o to rychleji. Právě v těchto porozvodových stavech se závislost na alkoholu vytváří „raz dva“. Otupí vaše smysly, aby bolest nebyla tak velká. Zkuste najít odvahu se s ní potkat bez alkoholového opojení.
 
Nic mi nechybí! Na auto jste si půjčila, ale stojí to za to. Ještě mu ukážete, jak soběstačná dokážete být. Nevadí, že splátka vám drsně zasáhne do rozpočtu, za ten pocit převahy vám to stojí. Zkuste si připustit, že je toho spousta, co vám chybí. Možná litujete těch let, které jste prožila s člověkem, kterého nyní nenávidíte. Možná vám chybí sebevědomí nebo máte hlouběji do kapsy, protože rozdělení majetku přece jen zasáhlo i váš standard. Možná vám chybí naděje, že jednou se vztah s bývalým manželem urovná. Možná vám chybí odvaha přiznat si, jak těžké to pro vás nyní je.
 vzteklá ženská
Nic se neděje.Rozvádí se tolik manželství, tak proč si s tím dělat hlavu? Také si myslíte, že vlastně o nic nejde? Ale ano, jde na prvním místě o vás. Jak dobře se nyní vyrovnáte s tím, „co bylo”, tím větší šanci na štěstí máte do budoucna. Všímejte si, jestli náhodou nejste k sobě příliš tvrdá, když po sobě žádáte být po rozvodu ihned superženou, která zvládne i nemožné…
 

You Might Also Like