Bydlet v malém bytě není trest. Zjistěte, jak si jej zařídit mile a útulně

Je jedno, jak je velký – pokud máte vlastní byt, vyhráli jste. Můžete si dovolit vlastní bydlení, které je jenom vaše. To je velký úspěch, který vám nikdo nevezme. A že je malý? To přece nevadí, důležité je, jak se v něm cítíte a jak si ho vybavíte. Místo totiž můžete nahradit chytrými multifunkčními prvky, které se do vaší domácnosti budou velice hodit.
o   Jak ušetřit místo v malém bytě?
o   Jak zařídit, aby byt vypadal větší?
o   Jak do bytu umístit všechno potřebné?
o   Jak vyšetřit místo na úložné prostory?
barový pult v kuchyni

Myslete na multifunkčnost

To je to nejdůležitější v malých bytech. Myslete na to, že pokud si pořídíte postel, musí mít úložný prostor. Pokud sedačku, opět musí mít úložný prostor, nebo být rozkládací. Pokud si pořídíte křeslo mělo by být skládací, nebo ho mžete použít jak k televizi, tak i k práci na počítači. Promyslet si, jaké multifunkční věci od svých prvků domácnosti potřebujete, to je základ úspěchu. Například je skvělé si pořídit multifunkční zařízení, které je ale velmi drahé – ale do budoucna se určitě vyplatí, jelikož vám perfektně poslouží, a navíc ušetří místo.
Postele v obývacím pokoji
Nejvíce místa v takových pokojích zaujímají postele. Proto je nejlepší si pořídit takovou postel, která bude svým způsobem multifunkční. Například postel sklopná, která ve dne vypadá jako dveře skříně a v noci se jednoduše rozloží – tyto postele byly moderní v padesátých a šedesátých letech, ale i dnes se dají sehnat a jsou skvěle funkční. Nebo je dobré investovat do postele patrové, která má pod sebou místo například na relaxaci, sedačku nebo pracovní místo se stolem, židlí a laptopem. Toto řešení je stále oblíbenější u mladých lidí.
bytový dům
Rozkládací stoly
Ty jsou skvělé, pokud máte často mnoho hostů, například rodinu, nebo potřebujete hodně místa pro své koníčky nebo práci.

You Might Also Like