Dům nemusí být drahý, ani na něj nemusíte dlouho čekat

Hledáte levný, snadno dostupný, a přesto pěkný dům? Něco takového už nemusí být nedostižným snem. Vaše přání vám splní mobilní dřevostavba, která je na první pohled opravdu krásná, má zajímavý design a zpracování, a vevnitř je útulná a vybavená vším, co ke spokojenému životu potřebujete. A to, že nemá pevné základy spojené se zemí, vás rozhodně trápit nemusí – vždyť právě díky tomu k její realizaci nepotřebujete žádné stavební, ani jiné úřední povolení. A také ji budete mít k dispozici za velmi krátkou dobu.

schváleno

Jestliže si chcete udělat dobrý obrázek o tom, jak takové mobilní domy vypadají, a co všechno vám mohou nabídnout, tak neváhejte, opusťte omezený prostor internetu a vydejte se na prohlídku skutečných mobilních domů do centra vzorových staveb. Tam si vše prohlédnete na vlastní oči – uvidíte mobilní domy zvenčí i uvnitř a zodpovědní pracovníci vám zodpoví všechny vaše otázky. Dokonce si rovnou na místě můžete vybrat přesně takovou stavbu, o jakou máte zájem, a když ji nenajdete, můžete si ji nechat zhotovit na míru.

hypotéky

Mnozí lidé na své bydlení spěchají. Třeba proto, že jim končí nájemní smlouva, očekávají rodinu anebo se stěhují za prací a potřebují bydlet. Ať už jsou vaše důvody libovolné, tak na mobilní dům rozhodně nebudete muset dlouho čekat. Jakmile potvrdíte svou objednávku, výrobce se pustí do stavby domu, která trvá maximálně několik týdnů. Za měsíc až dva tak na svém pozemku můžete očekávat speciální vozidlo, které mobilheim na místo dopraví a odborně jej usadí. A protože jsou veškeré práce prováděny u výrobce, můžete se ihned po usazení domu nastěhovat do nového bydlení – uvnitř najde všechno přesně tak, jak jste si to objednali.

Mobilních domů je na trhu k dispozici celá řada – od těch nových a designových, až po starší, které už třeba někdo dříve obýval. Je tedy jisté, že si s ohledem na konečnou cenu i kvalitu dobře vybere každý.

You Might Also Like