Snadné odhalení skrytých nedostatků nemovitosti

Jestliže se rozhodnete koupit dům, určitě vás bude také zajímat, v jakém stavu se právě nachází. Některé záležitosti ale není možné zjistit jen pouhým okem. A to ani v případě, že by to bylo oko odborníka. Jednou z věcí, která jistě každého potencionálního kupce bude zajímat je to, jestli není chybně uložená tepelná izolace. Pak by se vám totiž investice do nového bydlení příliš nevyplatila.
orosené okno
o Tyto nedostatky se v současné době dají zjistit docela jednoduše.
o Stačí k tomu jedna technická vymoženost – takzvaná termovize.
– Ta odhalí, jak jsou na tom okna anebo plášť budovy.
Konstrukční vady v těchto případech nemusejí být vůbec viditelné a přihlásí se až po nějakém čase tím nejnepříjemnějším způsobem. Bude se srážet vlhkost na oknech a následně se dostaví plísně. Pomocí komplexní termovize zjistíte aktuální stav povrchových teplot stěn, podlah i střešní krytiny. A to jak zvenku, tak i zevnitř.

Investice, která se rozhodně vyplatí

Nemusíte se obávat, že se v naměřených hodnotách nevyznáte. Se vším vás obeznámí odborník, který je vybavený nejen termovizní kamerou s vysokým rozlišením, ale také prostorovými teploměry, vlhkoměry a přístroji s přesným naměřením rosného bodu.
o Moderní přístroje dokáží dokonce naměřit i hladinu koncentrace CO2 – vydýchaného vzduchu.
zničená tapeta
Pouhé naměření všech hodnot by ale asi bylo málo, pokud by se problém neřešil. Je proto přínosné využít odborné poradenství, kde vám nastíní, jaké máte možnosti v dalším řešení problémů.
– Zdarma se tak dozvíte důležité informace ohledně regulace vytápění, správného a efektivního větrání, investic z hlediska úspor na vytápění a dalších důležitých záležitostí pro úsporné a zdravé fungování vašeho nového (i staršího) bydlení.
Služba měření termovizí je cenově velice přijatelná.A to i z toho důvodu, že se později veškeré náklady mnohonásobně vrátí.

You Might Also Like