Revoluční podmínky nebankovních hypoték

Od loňského roku už se nebankovních hypoték nemusíte obávat! Od té doby platí revoluční zákon, který všem spotřebitelům zajišťuje férové podmínky smlouvy o úvěru, od které mohou dokonce i po jejím podpisu stále ještě odstoupit. A to je skvělá zpráva pro vás, protože svět nebankovních hypoték vám má jistě co nabídnout!
Nebankovní hypotéky se svým bankovním protějškům směle vyrovnají, alespoň pokud jde o podmínky, jaké vám mohou nabídnout.

bankovka a mince.jpg

I nebankovní hypotéky Americká nebankovní hypotéka si můžete sjednat až na dlouhých třicet let, za které je jistě po malých částkách bez těch nejmenších potíží splatíte. A i tyto typy úvěrů mají stejné sazby úroků jako bankovní půjčky. Takže když se budete zajímat o celkovou výhodnost těchto nebankovních produktů, tak jistě zjistíte, že těm bankovním mohou v mnoha směrech vesele konkurovat.
Ovšem lidé na nebankovních hypotékách oceňují ještě jiné parametry. Například možnost požádat o úvěr i se zápisem v registru anebo s nižšími příjmy.
U bankovních půjček platí, že jakmile máte sebemenší vroubek v registru, tak vaše žádost o úvěr letí okamžitě a bez výjimky do koše. A to samé platí i v případě, kdy banka posoudí vaši bonitu jako nedostatečnou. A to ještě nemluvíme o situaci, kdy máte nějaké dluhy.

zlaté prasátko z profilu.jpg

Ovšem pokud jde o nebankovní hypotéky, tak ve všech těchto případech můžete uspět. Dopředu to samozřejmě není jisté, nicméně tato pravděpodobnost je poměrně vysoká, neboť vaše drobné prohřešky vám v nebankovní společnosti mohou prominout.
Zásadní je především vaše schopnost sjednanou půjčku splácet a zaručit se za ni nemovitostí. Právě ručení vhodnou nemovitostí je typická podmínka úspěchu v nebankovní společnosti, a když vy sami žádnou nemovitost nevlastníte, tak máte stále možnost požádat o pomoc někoho blízkého a od svého úvěru přizvat spoluručitele. Anebo případně i spoludlužníka.

You Might Also Like