Jaké jsou výhody nábytku z přepravních palet


Pevnost – zásadní výhoda těchto výrobků, o níž nelze pochybovat. Možná bude pro vás překvapením, že každá certifikovaná paleta musí unést náklad o hmotnosti v rozmezí od jedné do dvou tun. Jestliže se tedy posadíte na křeslo nebo ulehnete na lůžko, které sestavíte vhodným spojovacím materiálem (šrouby a vruty), pravděpodobně se pod vámi nerozloží jako domeček z karet. Nepříjemné zkušenosti naopak zažívají lidé, kteří důvěřují nábytku z dřevotřísky, což se zvláště u postelí a skříní projeví poměrně brzy.

palety v pivovaru

Zdravotní nezávadnost – jestliže zrovna nemáte v ruce nebezpečné přepravky ošetřené tzv. fumigací metylbromidem, což je metoda u nás zakázaná, ale v některých asijských zemích poměrně běžná, jde o masivní dřevo ošetřené proti škůdcům pouze tepelně a tudíž zdravotně nezávadné. Lze jej tedy bezpečně opracovávat všemi dostupnými nástroji a prostředky – hoblovat, vrtat, frézovat, brousit, řezat a při práci máte jistotu, že jde pouze o dřevěné hobliny a piliny, a že ucítíte pouze typickou vůni dřevité hmoty. Markantní rozdíl mezi dřevotřískou a masivem poznáte okamžitě.

Vlastní povrchová úprava – u mnoha výrobků se můžete setkat s tím, že povrchová úprava příliš nekoresponduje s vašimi představami o požadovaném vzhledu. Buď se vám zkrátka líbí tvar, rozměry, designová forma, ale rádi byste změnili vzhled dýhy, lamina anebo povrchový lak u masivního dřeva. Tyto nepříjemnosti u tvorby vlastního nábytku odpadají. U těchto polotovarů je výhodou to, že lze na některých dílech vyzkoušet více variant mořidel a laků nebo barev, přikládat je v částech obytných místností a volit optimální variantu, která vám vyhovuje.

palety v exteriéru

Podpora tvořivosti – o dospělých lidech se říká, že si nedovedou hrát jako děti, že již zapomněli, jaké to je být spontánně kreativní. V průběhu života posbírají mnoho předsudků, které způsobují blokády v proudění energie a korunu všemu nasadí negativní způsob myšlení a jednání. Přirozená tvořivost a hravost je součástí práce na sobě, tito lidé pak dovedou být příjemní, soucitní, jsou více přitažliví, spontánní, otevření a srdeční. Výroba nábytku z přepravních palet Palety Morava je ideální možností, jak podpořit kreativitu a zároveň vyrobit cokoli podle svých představ.

You Might Also Like