Ortodoncie

Ortodoncie je speciální oddělení, které se zabývá úpravou zubů, výrobou rovnátek a podobně Vzhledem k tomu, že v dnešní době má opravdu hodně lidí problémy se zuby, je nutné tomuhle problémů věnovat velkou pozornost. Pokud to nebudete řešit, tak budete opravdu velmi trpět. Chrup máte jenom jeden, tak se o něho řádně musíte starat. Vzhledem k tomu, že většinou se vytrhávají zuby moudrosti – osmičky, protože jsou k ničemu a zbytečně dělají neplechu v ústní dutině, tak jed dobré myslet i na rovnátka. Pokud se nevytrhnou, tak hrozí riziko toho, že budete mít křivé zuby, protože nebudou mít místo a budou se vám křivit. Je důležité, věnovat pozornost celkově vaší mě ústní. Pokud máte problémy právě se zuby, jsou křivé a nelíbí se vám, tak to snadno můžete vyřešit právě s ortodontistou, který je specialista v tomhle oboru.

ortodoncie

Naše klinika je soukromá a zabývá se proto výrobou právě snímatelných rovnátek, které můžete nosit v jakémkoliv věku. Máme i systémy, které jsou průhledné, takže nepůjdu na pohled vidět, a to se bude líbit většinou spíše dospělým lidem, kteří si za tohle stydí. Asi si nedokážete představit, že byste měli ve čtyřiceti letech na sobě rovnátka, nemyslíte? Právě to ale můžete esteticky vyřešit metodou invisalign.

rovnátka

Přijatelné ceny

Vzhledem k tomu, že jsme soukromá klinika, tak k pacientům přistupujeme mnohem lépe, než je tomu ve veřejných nemocnicích a veřejných centrech. Tohle bude vaše záležitost, za kterou si zaplatíte peníze a my všechno vyřešíme opravdu rychle a s mnohem větší precizností. Naše ceny jsou ale pořád přijatelné a jistě to bude stát za to, abyste měli krásný úsměv. Vybírejte pečlivě svého doktora, protože jeto hodně individuální. Někteří lidí dokonce třeba ani nechodí k zubaři, a to jen proto, že mají špatnou zkušenost. Budete stoprocentně moc nadšení a spokojení.

You Might Also Like