Chystáme oslavu

V podstatě ať se chystá malá nebo velká oslava a má se celou dobu odehrávat ve venkovním prostředí, tak mnohé nenechává v klidu počasí. Takže v podstatě sledováním předpovědi strávíme možná více času, než se samotnými přípravami. Je pravdou, že se to ale dá vyřešit úplně jinými způsoby. Zkrátka a jednoduše se obrátit na nějakou společnost, která párty stany půjčuje nebo i dokonce prodává. Záleží na tom, jak moc často ho využijeme. Pro případné zapůjčení se dá zvolit stan na míru. Podle toho, co zde budeme pořádat a především pro kolik osob. Pokud si vybereme kvalitní provedení tohoto stanu, tak se nemusíme již starat o počasí, protože konstrukce bude dostatečně pevná a stabilní, lanka udrží vše bez problémů i za většího větru samotné zastřešení. Textilie je nepromokavá, takže slavit se může až do ranních hodin nebo klidně celý víkend.

stan

Stany jsou vhodné nejen na zahrádku

Spíš se sem hodí menší stan, což není žádný problém, především je třeba si udělat tak nějak jasno, proč ho chceme zde mít a k čemu nám může sloužit. Je v podstatě jasné, že prioritou bude konstrukce a nepromokavá textilie. Snadné složení a rozložení, včetně skladnosti. Takový stánek se nikdy neztratí, jelikož se může hodit i například na nějakou burzu, která se pořádá na různých místech naší republiky. Pokud zde prodejci chtějí něco prodat, tak rozhodně musí vyrazit hodně brzy a to ještě mnohdy padá rosa, pak je takový stan dokonalou ochranou pro nabízené zboží. Navíc se dají doplnit svítilnou, tudíž prodávat se může prakticky cokoliv ještě za šera.

párty stan

Výhody těchto stanů:

  • Snadná stavba a údržba. Tady bude určitě dominovat nůžkový stan, ale existují i jiné varianty.
  • Nízká pořizovací cena a vlastně dokonalý komfort se širokým využitím.
  • Skvělý do každého počasí a slouží jako ochrana.
  • Široké využití. Nemusí to být stan jen na oslavu nebo prodej. Můžeme si ho zakoupit nebo zapůjčit i na řešení nějakých akcí nebo divadel, případně zázemí na táborech a podobně. Jedná se o skutečně nejlevnější variantu.


You Might Also Like