Nový dětský pokoj

Vaše miminko už vyrostlo z malé dětské postýlky, kterou jste měli v ložnici u postele a vy mu z tohoto důvodu chcete zařídit jeho vlastní malé království? Pak můžete vybírat z různých pestrých barev, vzorů a motivů, které jsou laděné právě s ohledem na věk těch nejmenších. U takového nábytku se nemusíte bát veselejších a pestřejších barev, různých dekorací a dalších doplňků, které ty nejmenší určitě potěší.
dívčí pokoj
S nástupem do školy je pak čas na nový dětský pokoj, který už bude více uzpůsobený právě pro školáky. V takové místnosti nesmí chybět psací stůl s pohodlnou židlí a také dostatek chytře řešených úložných prostorů, protože bez těch se školák neobejde. Barvy takového nábytku pro školáku jsou už pak voleny s ohledem na věk, tedy v decentnějších barvách.
Vybírejte z různých variant a typů sestav a vytvořte vašim ratolestem jejich malé království, ve kterým se jim bude hezky hrát, usínat i dělat přípravu do školy.
Neoplýváte zrovna velkou místností, kterou potřebujete vybavit?
Není nad to, když má dítě svůj vlastní pokojíček, ovšem někdy je to doslova boj s každým volným centimetrem a při představě, že do takové malé místnosti potřebujete ideálně nacpat skříň, postel, psací stůl a ideálně ještě nějakou komodu? I tento zdánlivě neřešitelný problém má svoje chytré a praktické řešení. I na malou místnost o velikosti 10 metrů čtverečních se dá chytře rozestavět nábytek a zařídit tak pro vaše ratolesti jejich malé království. Jednoduše zvolte kombinace různých kousků nábytku s chytře řešenými úložnými prostory s ohledem na vzdušnost tak, aby pokoj nepůsobil přeplácaným a stísněným dojmem.
pokoj pro školáka

Vsaďte na kvalitní materiálysestav nábytku z naší nabídky a vyberte vkusně řešený pokojíček, ať už pro malého caparta nebo pro větší dítě školního věku či puberťáka. Pro každého se u nás najde něco.

You Might Also Like