Chcete utvářet lidské domácnosti? Pracujte spolu s firmou Selvintech!


V dnešním světě je nutné neustále hledat nějaké ty peníze navíc, které by bylo možné utratit za něco víc, než jen za jídlo a nájem. Bohužel, i to se může stát, že peněžní prostředky nestačí ani na ten nájem a jídlo. To je potom opravdová svízel. Ať už je to ten či onen případ a vy hledáte nějaký způsob, jak si přivydělat nějakou tu korunu navíc, práce pro Selvintech vám může nabídnout přesně to pravé pro vás.starší interiér pokoje

Nejčastější práce z domova, na které narazíte, se většinou týkají těchto několika odvětví, ve kterých ne všichni musí být zdatní:

 • Práce s počítačem na internetu = opravdu velká množina nejrůznějších přivýdělků, které se liší náročností pro samotného pracujícího, liší se úrovni znalostí a dovedností, které je třeba zvládnout, liší se také u nejrůznějších firem. Zde spadají především:
  • Copywritting a psaní článků = zdánlivě jednoduchá činnost v sobě skýtá ale náročnost, kterou ne každý dokáže zvládnout tak, aby si mohl rozumně vydělat. Pro lidi, kteří zkrátka na počítači nepíší rychle a ani jim nikdy nešla moc čeština či sloh, je to nevhodné.
  • Překlady = znalost cizího jazyka je nutností, a pokud nejste ani na jazyky, stejně jako na počítače, tak ani tady si moc neužijete velkého přivýdělku.
  • Správa sociálních sítí = tohle je přivýdělek opravdu pro silné žaludky, kteří se neštítí poznat tu nejhorší stránku lidské společnosti, která se odkrývá anonymitou a zdánlivou „nedotknutelností“, nic pro slabé a citlivé.
  • Home-office = ne každá firma to nabízí a ne každá firma to jen tak rozdá.
 • „investování“ v pochybných machinacích
 • Nabízení produktů a služeb

peníze složené pod počítačovou myší

To všechno jsou přivýdělky, které nejsou zrovna ideální. Pokud ale rádi pracujete rukama a jste učenliví, Selvintech je tím pravým místem. Budete totiž na rozdíl od něčeho abstraktního vytvářet opravdu reálné výrobky, které mohou udělat radost rodinám po celé republice. Pokud byste měli zájem, stačí firmu jenom kontaktovat či kliknout na odkaz výše.

You Might Also Like