Několik detailů vám pomůže ve výběru půjčovny vozu

Téměř každý, kdo si chce půjčit automobil, se řídí také podle finančních nároků půjčoven. V tomto případě by ale honba za co nejnižší cenou mohla být tak trochu nevýhodná. Pokud si chceme půjčit automobil, jistě od něho očekáváme naprostou spolehlivost.
auto a klíč
· Ceny za půjčovné se také odvíjejí od různých parametrů.
· Jedním z těch základních je pochopitelně i doba, na kterou si chceme auto pronajmout.
Každý provozovatel nebo majitel půjčovny vám potvrdí, že nejvýhodnější pro obě strany je, pokud se vůz půjčí na více dnů, a přitom nenajedeme mnoho kilometrů. Nejvyšší ceny jsou v případě, pokud máme v úmyslu za jeden den objet téměř celou republiku.
– Mnoho půjčoven se pronájmu na jeden nebo dva dny spíše brání.
– Je jim jasné, že jejich majetek velice utrpí.
Ale i v tomto případě se dá najít řešení, protože někdy je opravdu zapotřebí jen jeden den a bylo by tedy zbytečné mít ho delší dobu. Proto si půjčovny hlídají najeté kilometry a podle toho se někdy ceny odvozují.
historické vozidlo

Neplaťte víc, než je nutné

Majitel auta se tedy má podle čeho řídit. Jak má ale poznat zákazník, že vstoupil do té správné půjčovny? I to je docela jednoduché.
1) Pokud má provozovna vozový park mladších vozidel, pak máte velkou šanci, že po několika kilometrech nezůstanete bezradně stát u krajnice.
2) Druhým vodítkem, z hlediska ceny, je schopnost odhadnout výši režijních nákladů firmy.
Ani to není nikterak složité. Stačí se podívat, jakým způsobem firma funguje.
– Mají luxusní vybavení?
– Každý úkon má na starosti jiná sekretářka?
– Prostě musí společnost živit spoustu zaměstnanců?
Pak je vám jistě jasné, že z něčeho musejí být zaplaceni. Velkou výhodou pro obě strany je i to, pokud má půjčovna například vlastní pneuservis. Tím pádem se náklady na provoz celého podniku rapidně snižují.

You Might Also Like