Jak za pár minut zcela změnit svůj účes?

Prodlužování vlasů se stalo celkem obvyklou záležitostí. Pokud žena touží po rychlé změně účesu, je to jednoduché. V salónech vám prodlouží i zahustí vlasy, ale samozřejmě je to poměrně nákladné. Vybrat si můžete např. keratinovou metodu, což je nejběžnější způsob. Metoda umožní, že přidané pramínky splynou s vašimi vlasy. Přidělávají se pomocí tavících kleští, kdy spoj vašich vlasů s vlasy prodlužujícími tvoří roztavený keratin. Kvalita spoje je zcela stěžejní pro kvalitní a trvanlivý výsledek. Tato práce vyžaduje pečlivou a proškolenou kadeřnici, ideálně se zkušenostmi, aby vám vlasy opravdu dobře držely.

Clip Extension prodlužování vlasů

Další možností jsou Clip In vlasy. Tato metoda je skvělá pro svoji šetrnost k vlasům, jednoduchost a časovou nenáročnost. Prameny se k vašim vlasům připevňují pomocí malých Clip In sponek, na kterých je silikonový proužek. Ten zabraňuje poškození vašich vlasů a zároveň slouží jako ochrana před sklouznutím pramenu. Je důležité vybírat pouze výrobky z pravých vlasů, aby výsledek působil pěkně a přirozeně. Díky široké nabídce odstínů si lze vybrat takové, aby ladily s vašimi vlasy nebo naopak výrazné modré, červené či růžové. Pokud vás tato možnost oživení, prodloužení a zahuštění vašeho účesu zaujala, klikněte zde a hned můžete vybírat z pestré nabídky odstínů, délek a gramáže.
prodloužené vlasy

Určitě vyzkoušejte i prémiové příčesky OxY Extensions ošetřené metodou double-drawn. Jednotlivé vlasy v celém prameni mají stejnou délku, díky čemuž působí plnějším dojmem na rozdíl od klasických
single-drawn, které směrem ke konečkům na objemu ztrácejí, protože obsahují i kratší vlasy, než je uvedená délka. I příčesky můžete vybírat v různých odstínech a délkách.

Ani Flip In vlasy či příčesky jistě neujdou vaší pozornosti. Na rozdíl od Clip In se do vašich vlasů zavěsí pomocí drátku, který obsahují. Tudíž aplikace je extrémně jednoduchá. Stačí si jen prohlédnout nabídku a vybrat. Odměnou vám bude třeba vytoužená bohatá ofina, dlouhé zhuštěné vlasy či zvýraznění účesu pomocí barevných pramenů.

You Might Also Like