Hypotéky bez registru – řešení na míru i pro firmy

Chybí vám vyšší částka k uspokojení vašich potřeb nebo vyřešení finančních potíží? Než byste léta na vše potřebné šetřili, když potřebujete peníze hned, tak je nejlepší vše vyřešit vhodnou formou úvěru. Na trhu je řada finančních produktů ať už bankovních či nebankovních, které vám poskytnou řešení na míru vašim potřebám.

poradce

Pro nižší částky jsou nejlepší spotřebitelské úvěry a pro financování větších záležitostí zase hypotéky. A právě u hypoték zůstaneme, protože vás určitě zaujmou hypotéky bez registru.
Právě registry dlužníků jsou největším problémem pro získání jakéhokoliv úvěru a to především v bankách. Tento seznam dlužníků se týká i podnikatelů a firem, takže i pro ně jsou tyto registry velký problém.
V tom to případě však lustrace těchto záznamů není podstatná a peníze tak mají možnost získat i klienti s tímto problémem.

Vyplatíte dluhy i exekuce

Pokud jste podnikatelé nebo firmy, tak tento druh úvěru je pro vás jako stvořený. Při splnění důležité podmínky, kterou je ručení nemovitostí můžete získat až 70% z tržní ceny nemovitosti.

Peníze, tak následně můžete využít n cokoliv, co potřebujete řešit ve firmě či při vašem podnikání a to dokonce i na splacení dluhů a exekucí. Šance jednou pro vždy vyřešit třeba hodně nepříjemnou finanční situaci bez toho, abyste přišli o majetek nebo skončili v insolvenčním řízení.
S tímto úvěrem získáte také možnost splatnosti až na 40 let. Počítá se také s možností předčasného splacení a to dokonce bez sankce.
Výhodné řešení pro podnikatele i firmy, kteří neprošli právě kvůli registrům v bankách. Mnohdy jde i o záznamy, které mají klienti už dávno uhrazené, ale systém nedovolí vymazání dřív, než po 5 letech.
Peníze na účtu téměř okamžitě, takže nemusíte čekat dlouhé týdne či měsíce jen na samotné schválení. Můžete tak vaší finanční situaci řešit hned a bez problémů.

You Might Also Like