Hurá za zábavou

To je ta pravá zábava, když se děti mohou hýbat, sportovat a pohybovat, když se smějí a dovádějí. Tímto způsobem se nejenom učí, ale navazují také potřebné sociální vazby. Aniž bychom si to předem takto uvědomovali, je to přesně to nejlepší, co jim můžeme dopřát a s čím je můžeme seznámit. A mimo to se u toho naše ratolesti náramně pobaví a odreagují. Vybíjí ze sebe veškerou přebytečnou energii a věřte, že vám usnou ještě v autě nebo v metru, než dojedete domů. V areálu můžete být klidně celý den, strávit tam příjemné chvíle, jako rodiče si odpočinout a dát si kávu, čaj nebo něco jiného dobrého. Občerstvení je všem k dispozici. Zábavní park pro děti skýtá neuvěřitelné množství atrakcí a disciplín. Můžeme zmínit skákací atrakce, trampolíny, opičí dráhy, odrážedla, obří skládačky, překážkové a závodní dráhy, ale také jízdu na segway, relaxační zónu s vodními prvky, autodráhy se šlapadly, paintball s luky a šípy a spoustu dalšího.

park


 1. Pro malé i velké, pro předškoláky i školáky
 2. Obtížnosti různého typu
 3. Soutěže, disciplíny, akce a zábava
 4. Pohyb a protáhnutí tělíček
 5. Zdokonalí zručnost, ale také jiné vjemy, rychlost a soustředěnost
 6. Najdou si nové kamarády, vytvoří sociální vazby
 7. Vyzkouší si nové atrakce, poznají nové zážitky
 8. Zabaví se na celý den
 9. Několik desítek atrakcí
 10. V našem hlavním městě
 11. Už žádná nuda doma v uzavřeném prostoru

Zážitky po celý den

Vstupné je jednotné a zaplatíte jej při příchodu. V areálu se pak můžete pohybovat po celý den. Čeká vás spousta překvapení, zážitků a nesmí chybět ani občerstvení. Pro dospělé doplníme, že je zde připojení k Wi-Fi, ale dětem to raději neříkejte, ty budou mít jiné prožitky a budou si naplno užívat všechny sporty, radosti a různé obtížnosti disciplín.

skákací hrad

Na vše dohlíží naši profesionální a vždy usměvaví animátoři. Dohlíží na organizaci, ale také na to, aby se náhodou někomu něco nestalo. Ty nejmenší poučí o tom, jak co mají používat a ty největší případně srovnají do latě, aby neubližovaly jiným.
Tímto způsobem můžete strávit celý víkend nebo si naplánovat jednodenní výlet. Velice rádi přivítáme i školní výlety.

You Might Also Like