Nezavírejte před problémy oči, tím se nevyřeší

Zrak je pro každého člověka jistě nesmírně důležitý. S tím každý z nás pochopitelně souhlasí. Jak je tedy možné, že lidé, kteří o tento smysl zcela přišli, získali za něj něco jiného? Mnoho nevidomých lidí tvrdí, že teprve život ve tmě jim dovolil prohlédnout a ukázat ty pravé hodnoty, které jsou v jejich životě důležité.

svíčka

  • Jak je to možné?

    • Je to prý docela jednoduché a zcela logické.

Dokud máme možnost vnímat svět všemi smysly, pak nejvíce využíváme právě zrak. Jistě má každý z nás tu zkušenost, že se stačí na malý okamžik někam zahledět a myšlenky najednou odplují někam do ztracena. Život ve tmě dovoluje vnímat okolí pouze zbývajícími smysly, tudíž o mnoho intenzivněji. Nemusíme se ale nutně zbavovat navždy svého zraku, abychom mohli konečně prohlédnout a srovnat si myšlenky. Stačí využít možnost terapie tmou.

  • Určitý čas (sami si určíte) strávíte v dřevěné chatě, která je z hlediska světla naprosto neprodyšná.
  • Najednou zjistíte, co vše je ve vašem životě důležité a s čím si naprosto zbytečně zatěžujete hlavu.

Při pobytu ve tmě se totiž neřeší ani důsledky a ani příznaky. Tady vám bude umožněno doslova vytrhnout problém i s kořenem a tak se ho zbavit jednou provždy.

duchovno

Můžete přijet i v páru

Častou otázkou je, jak dlouhý čas je prospěšné ve tmě strávit. To je opravdu velice individuální. Někomu postačí tři dny a vyjde z chaty jako znovuzrozený a někdo si potřebuje dát dohromady myšlenky za velice dlouhé období. Pak tu stráví třeba i celý měsíc. Není nutné prožívat tmu v chatě v osamění.

  • Pokud myslíte, že to bude vašemu vztahu ku prospěchu, pak přijeďte i se svým partnerem.
  • Třeba tu vyřešíte léty nahromaděné potíže.

    • Anebo zjistíte, že váš vztah nemá perspektivu.

Pobyt ve tmě nemá rozhodně nic společného s jakýmkoliv náboženstvím nebo učením. Každý může svobodně prožít svůj čas, jak uzná za vhodné.

You Might Also Like