Co takhle hypotéka bez registru?

Když si člověk potřebuje půjčit peníze, mohlo by se mu zdát, že to nebude žádný problém. Protože banku u nás člověk najde pomalu na každém rohu a reklamami na všemožné úvěry se to ve všech médiích jen jen hemží.
Ovšem pak přijde vystřízlivění, když náš hrdina obejde několik finančních institucí, nejspíše bank, a rázem vyjde najevo, jak je tento coby žadatel vlastně nezajímavý. A to paradoxně proto, že nemá zrovna ideální majetkové poměry. Což je logické, protože kdyby na tom byl po finanční stránce skvěle, nechodil by si přece půjčovat.
A tak je mu zkrátka vícekrát naznačeno, že on rozhodně se žádnou půjčkou počítat nemůže. Protože nemá dostatečné příjmy či ideální daňové přiznání, respektive má možná i nějaký ten vroubek v podobě záznamu v registru dlužníků,…investice
A co si má dotyčný počít v takové chvíli?
Možná už nezbývá jiná varianta než nebankovní sektor. A i kdyby snad existovala, proč se vlastně neobrátit právě na nebankovní poskytovatele půjček, že? Když se tu třeba nabízí hypotéka bez registru, určená i podnikatelům, kteří mají prostě smůlu v podobě nevalných a nejistých příjmů.
U tohoto finančního produktu není na rozdíl od bank třeba složitě dokládat příjmy, dá se tu přimhouřit oko dokonce i nad nějakým tím záznamem v neblaze proslulých registrech dlužníků, bankovních i nebankovních, není třeba zkoumat daňová přiznání.
Stačí dát takové nebankovní společnosti do zástavy vhodnou nemovitost a člověk si může být jist, že dostane padesát až sedmdesát procent z její ceny, klidně i s velice nízkými splátkami a dlouhou dobou splatnosti, jež může dosáhnout až tří desetiletí, přičemž však nic nebrání ani předčasnému splacení celé půjčky kdykoliv. A to všechno bez jakýchkoliv poplatků předem, se schválením už do čtyřiadvaceti hodin.drobné mince
Žadateli tak stačí vyplnit online žádost, poslat poskytovateli půjčky několik fotografií zastavovaného objektu, podepsat smlouvu a vyzvednout si peníze, jež lze použít na cokoliv, včetně vyplacení exekucí, splacení dluhů, konsolidace půjček atd.
Bez zbytečných průtahů, bez dělání drahot, bez odmítání. A co si přát více, že?

You Might Also Like