Aby se muž cítil dobře

Muži velmi málo mluví o svých pocitech. Existuje malé množství chlapů, kteří za Vámi přijdou a svěří se Vám se svými pocity. Ženy jsou velmi empatická stvoření a většinou přijdou na to, že se něco děje. Aby se muž cítil dobře, měla byste mu v některých věcech vyjít vstříc .
kravata pod svetrem
KDYŽ SE NEBAVÍ – Jestliže přišel z práce a nemluví, tak pravděpodobně nemá náladu si povídat. Chce mít chvíli klid. Nejlépe uděláte, když mu necháte volnost a čas, aby mohl být o samotě. Klidně ať si sedne k televizi a pustí si fotbal. Alespoň se odreaguje. Vy si zatím můžete jít oholit nohy a na obličej si nanést masku. Každý se tak odreagujete po svém. Až s Vámi Vaše drahá polovička bude chtít mluvit, tak za Vámi sama přijde.
KDYŽ NEMÁTE NÁLADU – Ženy si většinou uvědomují, pokud jsou protivné a nemají dobrou náladu. Je dobré o tom svému partnerovi předem říct. Partner se Vás nejspíš bude vyptávat. Jestliže hlavní roli hrají hormony, tak se mu pokuste vysvětlit, že na něj nejste naštvaná. Měl by pro Vás mít pochopení. Každý den není veselý, takže si zkuste třeba společně pustit nějakou komedii. Ta Vás třeba rozveselí.
CHCE JÍT VEN S KAMARÁDY – Ve vztahu by měl mít pořád každý svou volnost. Jestliže se Váš partner chce vydat večer s kamarády, tak mu nebraňte. Vy si můžete vyjít s kamarádkami. Mohlo by se stát, že Vás partner brzy omrzí. Společně strávený čas je sice fajn, ale všeho moc škodí.
páka za peníze
ŽÁRLIVÉ SCÉNY – Dívka vycítí, pokud je ve vztahu něco špatně, ale to neznamená, že hned musí dělat žárlivé scény. Jestliže máte dojem, že Váš partner má zájem o jinou dívku, řekněte o tom svému partnerovi. Pokud Vám bude lhát, tak se stejně časem dozvíte pravdu. Nesnižujte se k tomu, abyste mu prohledávala telefon. Důvěra je ve vztahu důležitá. Když jste s partnerem v dlouhodobém vztahu, tak už znáte reakce toho druhého, takže nejspíš poznáte, pokud Vám bude lhát.

You Might Also Like