Začátek něčeho nového a neobvyklého v nebankovním sektoru

Máte rádi novinky? Rádi poznáváte nové věci? Dáváte přednost dnešním trendům? Jste pro, aby se svět zlepšoval k lepšímu? To my samozřejmě také a proto nechceme naše klienty trápit, ale chceme jim pomáhat. Snažíme se poskytovat takové podmínky, aby si nemuseli dělat další starosti. Snažíme se poskytovat takové úvěry, na které dosáhnout a pokud nedosáhnout svými příjmy, tak se snažíme jim úvěr přizpůsobit podle jejich potřeb na míru a snížit splátky tak, aby dosáhli na úroveň, kdy jsou schopni ze svých financí měsíčně normálně platit částku, aniž by přišli k újmě nebo se dostali do nějakých vážnějších dalších dluhů.

smlouvy

Zásadní změna přišla již před několika lety

Tehdy začaly být nebankovní hypotéky vidět. Začaly se ještě více propagovat a začalo se o nich mluvit. V dnešní době hrdě konkurují běžným bankám a poskytují stejné úrokové sazby.

  • Vznik těchto úvěrů je zřejmý. Někteří lidé už nemohli splňovat podmínky v bankách a tak se našly soukromé společnosti, které některé druhy bankovních podmínek opomíjely. Máte záznam v registru? Nám to nevadí. Pokud dokážete splácet, což je pro nás jediné prioritní, můžeme přehlédnout i nějaký ten záznam v registru dlužníků.
  • Pro klienty se tedy zavedla jednotná úroková sazba. I v dnešní době samozřejmě platí, že je o něco vyšší než pro klienty, kteří záznam nemají, což je jasné a srozumitelné. Ničím se netajíme, takže i tyto podmínky u nás najdete černé na bílém.

Dva typy úvěrů:

  1. Velice oblíbená je hypotéka bez doložení příjmu. V tomto případě se jedná o podnikatelský úvěr. Tento typ úvěru si mohou sjednávat podnikatelé a firmy, kteří mají založené podnikání, vlastní firmu nebo podnikají jako OSVČ. Peníze se vkládají na potřeby podnikání.
  2. Pro spotřebitele čili běžné občany, kteří by si chtěli vzít úvěr, zde máme připravené nebankovní hypotéky.

peníze
Finance poskytujeme ihned. Nehledáme žádné zbytečné problémy. Podnikatelům vyřídíme úvěr i v případě nízkého daňového přiznání. Nejsme bankami, a proto jsou u nás podmínky jiné, leč v dnešní době už stejně výhodné jako v běžných bankách. Poskytujeme nízké úrokové sazby i nízké měsíční splátky, které budete moci splácet.

You Might Also Like