Vydejte se na lasergame

Už jste někdy hráli lasergame? Tato hra ovládá celý svět, je to výborná aktivita, která se hraje v interiéru, tudíž je vhodná po celý rok, nezávisle na ročním období či počasí. Jestliže máte rádi sport a pohyb vám je blízký, určitě si tuto zábavnou a chytlavou aktivitu vyzkoušejte. Dost pravděpodobně jí také propadnete, stejně jako miliony hráčů po celém světě.

skupina

Aktivita, ke které nepotřebujete žádné vybavení
Abyste si mohli jít zahrát lasergame lazerfunpraha.cz, nepotřebujete k tomu žádné speciální vybavení. Bude vám stačit pohodlné, ideálně sportovní oblečení, které vás nebude omezovat v pohybu. Veškeré vybavení dostanete na místě v ceně. Obdržíte zbraň, která bude vašim útočným prvkem, a vestu, která bude naopak představovat prvek, který vám bude počítat zásahy. Navíc si budete moci vybrat, o jakou variantu hry máte zájem. Někteří preferují hrát takzvaně všichni proti všem, tento mód doporučujeme hlavně tehdy, pokud se účastní menší počet hráčů. Jiní naopak preferují vytvořit týmy, které proti sobě navzájem bojují. Můžete vyzkoušet obě dvě varianty a zjistit, která vás baví více.

Různé herní módy, které vás budou bavit
Nejen, že si můžete zvolit, jestli chcete hrát v týmech nebo všichni proti sobě navzájem. Budete si také moci vybrat konkrétní arénu a také herní mód. Jednotlivé módy se od sebe liší tím, jakými zbraněmi budete hrát, jestli budete mít omezenou nebo neomezenou munici, na kolik ran vás bude štít chránit a tak podobně. Každá hra bude v tom pádě trošku jiná, a vám to nebude připadat stereotypní ani po několika kolech.

labyrint (33)

Čím víc hráčů, tím levnější
Co se týká cen, zpravidla se platí za každého hráče. Pokud však dorazíte ve větší skupině, dost možná budete moci využít skupinovou slevu. Tak jak tak, ceny jsou velmi příjemné, pokryjí vám jak pronájem arény, tak veškeré vybavení. Jedno kolo trvá patnáct minut.

You Might Also Like