Hostel Praha to je mimořádný komfort a příjemné ubytování

Luxusní ubytování najdete přímo v našem hlavním městě. Jestliže se chystáte na výlet s rodinou, na romantický víkend s přítelkyní či přítelem, na pracovní schůzku či konferenci se spolupracovníky, budete jistě potřebovat kvalitní a plnohodnotné ubytování. Dopřejte si vysoký komfort, luxus všude kolem sebe, kam se podíváte a příjemné moderní prostředí. Hostel Praha – 5, hostel v Praze 5, pro vás vytvoří příjemné a pohodlné zázemí.

hotelový pokoj

Budova se nachází přímo v centru dění. Najdete ji na Smíchovském nádraží. Odtud se můžete velice rychle dostat metrem do historické části Prahy a to za 15 minut. Blízko najdete také zastávku MHD, odkud se dostanete po hlavních linkách do důležitých částí našeho hlavního města.

Blízko do centra i k zážitkům

  1. Načerpejte síly do nových dní

Ubytovat se zde mohou dospělí s dětmi, takže celé rodiny, ale také páry, například pro víkendové romantické pobyty a dokonce i jednotlivci, zejména vhodné pro lidi, kteří cestují kvůli pracovním schůzkám. Hostel má kapacitu až pro 60 osob. Poskytujeme pokoje za rozumné ceny. Samozřejmostí je restaurace, kde si můžete dát něco dobrého. Jídlo povznáší a je potřeba navnadit chuťové pohárky. Dopřejte si famózní snídani, báječný oběd nebo úchvatnou večeři.
Načerpejte síly do dalších dní. Vyspíte se do růžova a druhý den můžete cestovat za zážitky, po památkách, na výlety s rodinou, ale také na pracovní poslání, schůzky, konference a mnoho dalšího. Vracet se budete do příjemného zázemí.

hotelová chodba

  1. Různé druhy pokojů

Standardním ubytováním myslíme hotelový pokoj. Dále jsou však v naší nabídce ještě ekonomicky výhodnější pokoje. Pokoj Economy má základní vybavení a společné koupelny a toalety na chodbě.
Splníme však i ty nejnáročnější požadavky. Pro významné hosty máme připravené kompletně vybavené celé apartmány o velké rozloze. Tyto apartmány jsou vysoce komfortní a luxusní.

You Might Also Like