Výborná zábava pro každého

Určitě jste už zaslechli o fenoménu, který se šíří jako lavina. Řeč je o únikové hře v Praze, která se stala velmi populární zejména mezi skupinkami přátel, které rády tráví svůj volný společný čas aktivně. O co vůbec jde? Proč je tato hra takový fenomén a v čem se liší od jiné zábavy, jako je bowling, kulečník a tak podobně?

zámek

Největší rozdíl mezi únikovou hrou a výše zmíněnými atrakcemi je to, že zde jste nuceni spolupracovat jako tým, nikoliv jako samostatná jednotka. Budete muset kooperovat, pracovat společně, spolehnout se jeden na druhého, řešit vzájemně všechny záludné úkoly a postupně se pohybovat dále. Je to tedy výborné na utužení vztahů a na sblížení se. Poznáte své vlastnosti a zjistíte mnoho o charakteru člověka, protože kdy jindy se dozvíte, jaký člověk je než v lehce stresové situaci, kdy je nutné racionálně přemýšlet? Je to zábava, která sbližuje a která vám bude budovat nové a nové zážitky.

5 důvodů, proč si vyzkoušet únikovou hru

1. Výborná zábava pro skupinky přátel, partnery nebo pro akční rodiny
2. Atrakce, při které potrápíte mozkové závity
3. Vhodné pro 2 až 5 osob, čím více, tím levnější to budete mít
4. Utužíte vzájemné vztahy a zapracujete na nových zážitcích
5. Vhodné i pro kolegy v rámci netradičního a efektivního teambuildingu

dveře

Pokaždé jiný příběh

Možná si myslíte, že úniková hra je jednorázová záležitost, kterou když jednou vyřešíte, tak už na n jít znova nemůžete. Je to napůl pravda, chodit neustále do té stejné místnosti se příliš nevyplatí a brzy by vás to přestalo bavit. Druhou věcí však je, že máte na výběr hned z několika místností, takže nebude problém jich vystřídat více a zkoušet stále něco nového. Hry jsou navíc velmi odlišné, co bude platit v jedné místnosti, rozhodně neplatí v druhé a podobně. Všude je to založené na něčem trošku jiném, můžete počítat s novými typy úkrytů, s novými hádankami a všemi možnými úkoly.

You Might Also Like