Vezměte si americkou hypotéku

Ať jste dnes kýmkoliv, můžete si být jisti tím, že kdykoliv si to usmyslíte, budete si moci pořídit přinejmenším jedno jediné ‚americké zboží‘, a to bez nutnosti stát dlouhé fronty nebo shánět tuzexové bony. A tímto ‚americkým‘ zázrakem je v dnešní době americká hypotéka.
Stejně jako za dob socialismu, kdy jsme vesměs považovali všechno americké za něco lepšího, lze i o této říci, že se jedná o nabídku, která velice často předčí jakékoliv jiné nabídky od konkurence, jakékoliv jiné nabízející se půjčky. Což ocení zejména ti z nás, kdo mají skutečné finanční problémy a bez půjčky se neobejdou.
výřez z bankovek
Na půjčku jménem americká hypotéka totiž dosáhne pomalu každý. Ať už je tento podnikatelem nebo spotřebitelem, vždy se tu pro něj nějaké to řešení najde. Samozřejmě pokud vyhoví na žadatele kladeným požadavkům, jež jsou tu ale velice snadno splnitelné.
Jenom si to vezměte. Jde o hypotéku, takže se tu každý musí za půjčené peníze zaručit svojí nemovitostí, ovšem jinak se tu toho moc splnit nemusí. Kromě oné nemovitosti se tu žádají klidně i jen ty nejnižší možné příjmy, které postačují na uhrazování minimálních splátek, stačí tu i jenom skromné daňové přiznání, potvrzující, že žadatelova firma neexistuje jenom na papíře, problémem tu často není ani nějaký ten záznam v registrech dlužníků, pokud tento nepředstavuje ohrožení budoucí schopnosti splácet.
srovnané mince
Požádat si o takovou americkou hypotéku je velice snadné, dohodnutí všech detailů se zástupcem poskytovatele jakbysmet, vše se tu dá vyřídit velice rychle a bez zbytečné byrokracie. Neplatí se tu žádné poplatky předem, na délce splácení a výši splátek se dá dohodnout, vše je následně možné splatit i kdykoliv předčasně. A člověk si tak přijde snadno a rychle i na sedmdesát procent odhadní ceny jím zastavené nemovitosti, aniž by se musel před nebankovním poskytovatelem plazit po kolenou a trnout, zda mu bude vyhověno.
A ani tím ještě přednosti americké hypotéky nekončí. Jak si to můžete osobně ověřit.

You Might Also Like