Řekněte sýr!

Základem každé pořádné oslavy je kromě dobrého jídla a pití i nějaký fotograf, který zaznamená vše dobré i zlé. Možností máte samozřejmě více. Můžete si zaplatit profesionálního fotografa, který už zejména u svatebních oslav je takovou klasikou, ale samozřejmě za tento luxus se platí nebo poprosíte kamaráda, ať vše fotí na telefon, což je sice zdarma, ale riskujete rozmazané snímky a hůř, že nějaký moment prostě nevyfotí, či mobil v opilosti utopí v záchodové míse.

snímky fotek

Poslední možnost není tolik známá, ale věřím, že vás tato myšlenka hned nadchne. Tak a teď pozor na řadu přichází fotokoutek! Asi jste se s něčím takovým setkali například v obchodních centrech nebo na nějakých větších akcích, ale nejspíš jste netušili, že i vy obyčejní lidé si tuto službu v celku snadno můžete objednat pro vaše skromné oslavy. Náklady na pronajmutí nejsou nikterak vysoké a míra zabavení všech hostů naopak velmi vysoká!

Co je to fotkoutek?

A co vlastně očekávat, když si tuto službu objednáte? Vlastně koutek je přesné. Je to prostor určený pro focení vás i vašich hostů, je zde pozadí na určité téma a spousta dalších souvisejících rekvizit, které můžete v klidu vyzkoušet a použít k bláznivému a originálnímu focení. K dispozici je obsluha fotokoutku, která tyto fotografie rovnou tiskne, takže každý účastník odchází se svou papírovou fotografií a se spokojeným úsměvem na tváři. Digitální forma fotek je sice fajn, ale mít jednou snímek v ruce je opravdu fajn pocit.
žena s fotoaparátem v ruce

Na jaké akce je vhodný?

To zůstává na vás. Používá se na vaše významné oslavy, kde chcete co nejlépe pobavit své blízké. Určitě ho ocení svatebčané, přátelé na vašem maturitním plese a samozřejmě ani jubilejní oslavy nejsou výjimkou. Pokud v tuto chvíli nic soukromého neplánujete a blíží se akce firemní, tak i na tyto události je možnost si objednat fotokoutek a věřte, že na tuto firemní parádu nikdo dlouho nezapomene!

You Might Also Like