Kateřina Svobodová


Přes deset let jsme žila v Praze, kde jsem fotila nejrůznější snímky. Po tolika letech jsem se rozhodla, že se přestěhuji zpět ke své drahé rodině a věnuji jim svoji přítomnost a také svým přátelům. Pokud by někdo ve Zlíně nebo v okolí měl zájem využít mých služeb, tak mi bude ctí, když budou moci tak krásné momenty v životě ztvárnit v krásný snímek, který bude věčný a můžete si z něj vytvořit třeba i krásné dárky na Valentýna, narozeniny, Vánoce a podobně, takže tohle bude takové velice originální.

film

Nejen, že se snímky dají vyvolat a dát do alba, letadle také s nimi můžete ještě dál pracovat, můžete je dát na hrníčky, na polštář a nechat si je vytisknout a hned máte velice osobitý a hodně originální dárek, to je bez nějakého většího pochybování. Také dárky vždy nejvíce zahřejí u srdce. Je to ideální třeba pro babičku s dědou, ti se budou chlubit, jakou mají krásnou vnučku nebo vnuka a budou mít všechno krásně vytisknuté třeba na plátně nebo ve formě velké fotky v rámečku a může si jej pověsit na zeď. Jsem Kateřina Svobodová a pokud mi dáte šanci, tak vám ukážu, co všechno dovedu s fotoaparátem za krásné snímky vytvořit.

foťák

Těhotenské fotky

Tohle období si rozhodně zaslouží pozornost. Je to pro vás, vaše vzpomínka na období, kdy jste v sobě nosila život, tak proč byste si to nenechali zvěčnit, takovou krásou životné etapu, která netrvá ani celý rok, ale pouze devět měsíců? Vezměte s sebou partnera případně další děti a uděláme společně krásné snímky, které se budou vyjímat na zdi nebo ve vašem albu, to si pište. Kromě těhotenských snímků dělám také rodinné nebo dětské, takže pokud se vaše dítě nachází ve věku, který byste si chtěli zapamatovat a chtěli byste si tohle zvěčnit, tak se neváhejte ozvat a domluvíme si spolu termín a všechno zvládneme společnými silami a pak určitě nebudete ničeho litovat.

You Might Also Like