Jednáme narovinu

Nemáte rádi, když se s vámi nejedná narovinu? To není ani v naší společnosti přijatelné, a proto se snažíme s každým klientem mluvit upřímně a pravdivě. Od vás čeká stejně poctivé údaje. Nemusíte se ničeho obávat a můžete nám říct vše, co byste jinak potřebovali skrýt. Naše společnost se vám bude snažit pomoci individuálně, proto potřebujeme znát veškerá kritéria.

pozemek

  1. Žádné poplatky předem.
  2. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí. Dům, byt, dokonce i družstevní byt jsme schopni vzít do zástavy, stejně tak jako pozemek, chatu, firemní objekty a mnoho dalšího.
  3. Získáte až 70 % z hodnoty nemovitosti.

Spotřebitelský úvěr od 3 % nebo 6 % dle záznamu

Možná vás překvapí, že poskytujeme úvěry také v případě, když má klient záznam. Ještě jste se s tím nesetkali? V bance vás v takovém případě odmítli? Ano, v bankách takovéto klienty, se záznamem, samozřejmě odmítají, ale naše společnost je natolik tolerantní, že chápe vzniklé situace a může vám i v takovém případě pomoci. Záznam v bankovním nebo nebankovním typu registru tedy není problém a dá se tolerovat. Jediné, co se změní v takovém případě, je úroková sazba.

  • Pokud máte záznam, můžete získat úvěr stále za výhodných podmínek, nic se nemění. Úroková sazba v takovém případě bude nastavena od 6 % p.a.
  • V případě, že nemáte žádný záznam nebo jde o pouhou drobnost, pak můžete získat úrokovou sazbu již od 3 % p.a.

metropole
Tato kritéria platí i v případě, že na sobě máte uvalené exekuce nebo nemáte dostatečně vysoký příjem. To bývají další z nežádoucích projevů, kvůli kterým nezískáte úvěr v bance. Naše společnost se však snaží vyhovět všem klientům. Zpracujeme zdarma předběžný návrh.
Jsme schopni zajistit výhodné individuální podmínky.
Nečeká vás ani žádné složité papírování, které byste nezvládli. Pokud něčemu nebudete rozumět, rádi vám vše vysvětlíme. Disponujeme úvěrovými specialisty po celé České republice.
Nebankovní hypotéku poskytujeme jako spotřebitelský úvěr pro všechny občany.

You Might Also Like