Co byste řekli na erotickou masáž?

Odpočívat se dá všelijak. Když si totiž chce jeden oddechnout, dělá zpravidla to, co je mu milé a co zároveň vystřídá dosud provozovanou činnost, jíž už je dotyčný uondán.
A právě z tohoto důvodu každý odpočívá po svém. Liší se to člověk od člověka. A také situace od situace, protože i tentýž jedinec může po různých činnostech různě relaxovat.
svíčky k masáži
Každopádně by ale měl odpočinek dělat dobře. A protože masáž dělá dobře leckomu a erotika každému, je nasnadě, že ani taková erotická masáž nemůže být špatnou volbou. Přinejmenším pro většinu z nás; protože dejme tomu děvče lehkých mravů, jež má za sebou právě pobyt v několika různých postelích, můj názor možná sdílet nebude.
Ale fakt je fakt. A sice to, že odpočinek v podobě erotické masáže není rozhodně špatná volba způsobu, jak nabýt ztracené energie a dost možná i pozbyté radosti ze života.
žena na masáži
Pokud se chce člověk oprostit od trablů každodenního života, je právě erotická masáž skvělou příležitostí. Protože zde člověk může zažít dost možná i dosud nepoznané. A to i tehdy, když už má anatomii osob opačného pohlaví (o pohlaví stejném logicky ani nemluvě) dávno v malíčku a nemůže ho na ní nic překvapit.
Protože erotické masáže, to není jenom nahota, respektive „lechtivé“ dotyky. To jsou i zážitky, o nichž se leckomu doposud ani nesnilo. Člověk tu hravě zapomene vše, co rmoutí jeho duši a cítí se tak uvolněně, jak by se při přinejmenším většině jiných odpočinkových aktivit necítil.
A nevěřte nikomu, kdo by případně tvrdil, že dopřát si něco takového je jakkoliv komplikované. Protože dopřát si tento oddech je jednodušší, než by se mohlo zdát. A obavy z onoho prvního kroku do neznáma nejsou na místě.
Protože masérky tu jsou jen od toho, aby udělaly svému klientovi co nejlépe, aby se postaraly o jeho blaho. Aby tu tento nabyl sil, jichž mu bude v dalším životě určitě zapotřebí.
Jde o něco, co udělá člověku dobře. Snad jedině s výjimkou případů, kdy se to následně donese žárlivé manželce masírovaného, jež je tak jaksi od rány. Protože ta ho pak může zmasírovat i ryze neeroticky.

You Might Also Like