PWS Alkalita


Už jste slyšeli o nejnovějším pomocníkovi ve světě bazénů? Pokud ne, pak byste měli pokračovat ve čtení dále, protože PWS Alkalita je takovým malým zázrakem.
Díky tomuto produktu bude péče o váš bazén mnohem jednodušší, než kdy dříve. Nevěříte? Pak byste rozhodně měli. V dnešní době již existuje velká spousta zákazníků, kteří si tento produkt nemohou vynachválit. Není se také čemu divit.
Jestliže potřebujete zoptimalizovat spotřebu přípravků, které jsou na bázi chlóru, pak byste měli PWS Alkalitu využít.vstup do vody
Možná že i vy víte, že pokyny, které by měly sloužit k tomu, aby člověku pomohly k udržení kvality vody, nelze zobecňovat. Každá voda je jiná a to díky geologickému prostředí, ve kterém se nachází. Každá má navíc jiné složení a je potřeba k ní přistupovat individuálně.
Pokud vlastníte bazén, pak jste se již jistě dostali do situace, kdy se voda začala po aplikaci nějakého toho přípravku chovat jinak, než byste očekávali. Možná se také stalo to, že se změnila hodnota pH a žádný následující pokus o zlepšení nezabral. Příčinou takového problému mohla být kapacita vody, která by měla správně tlumit. Jestliže používáte takovou vodu pro plnění bazénu, pak bude velmi obtížné dosáhnout požadovaných hodnot.Letovisko s čistým bazénem
Rozhodně ale nemusíte zoufat, protože i něco takového se dá snadno vyřešit. Něco takového jistě znají majitelé, kteří pro svůj bazén používají pitnou vodu. Právě na problémy tohoto typu je vhodný přípravek PWS Alkalita eshop.techneco, který díky svému složení dokáže vše vrátit do starých kolejí. Dokonce i pH.
Co se týká dávkování, doporučuje se 100 g přípravku na to na 10 000 litrů vody na samém začátku sezóny. Dávku je potřeba opakovat každý rok a to i tehdy, pokud necháváte bazén na zimu napuštěný i z malé části.
Jestliže chcete zajistit, aby byla udržena správná koncentrace ve vodě, pak neváhejte tento produkt začít využívat i vy. Uvidíte, že rozhodně nebudete svého rozhodnutí litovat.

You Might Also Like