Půjčovna přívěsných vozíků Praha poslouží při stěhování

Stěhování nemá mezi lidmi příliš dobrou pověst, ti, co mají takovou zkušenost za sebou, obvykle hovoří o psychickém náporu a důkladné průpravě fyzické zdatnosti. U akcí velkého rozsahu, jako je vystěhování rodinného domu nebo většího bytu, se vyplatí oslovit stěhovací firmu, která má k dispozici patřičně objemný nákladový prostor, vyškolené zaměstnance s mnoha zkušenostmi, a vyzbrojené patřičnými pomůckami.

tažné zařízení

Vybavení kanceláře, menší byt, pobyt na studentské koleji, anebo jen odvoz starých spotřebičů, koberců a nábytku lze však zvládnout s pomocí rodiny či přátel během několika hodin, a není nutné objednávat stěhováky. Nabízí se využít vůz z půjčovny dodávek, anebo si vypůjčit vozík z půjčovny přívěsných vozíků Praha. Jedinou podmínkou je mít funkční tažné zařízení a pochopitelně řidiče, který si troufá vozidlo s naloženým vozíkem řídit.

Pak už potřebujete jen dostatek času, silné paže, vydatnou svačinu a hlavně harmonogram prací, aby byly zorganizovány v takovém sledu, kdy na sebe vše navazuje, a kdy budete schopni vozík vrátit nepoškozený a v předem dohodnutém termínu.

stěhování krabic

Kdy si vybrat vozík z půjčovny

Využíváte-li tuto službu jen sporadicky a nemáte-li navíc k dispozici prostor, kde by byl přívěsný vozík garážovaný a chráněný před povětrnostními vlivy a před nenechavci, nemá význam si jej pořizovat ani jako nový, ani ojetý. Vozíky z půjčovny jsou navíc v dobrém technickém stavu, ostatně, je to i v zájmu samotné půjčovny, aby byl zákazník spokojený, a případně využil tuto službu v budoucnu znovu.

Jestliže je náklad přiměřeně velký, že se do nákladového prostoru vejde, případně jste si jisti, že vás nezatíží více jízd „na otočku“, pak se takové řešení vyplatí více, než vypůjčení dodávky. Měli byste ovšem zároveň zvážit nepřízeň počasí vzhledem k převáženému nákladu, který musíte ve vozíku ukotvit a zabezpečit před deštěm a větrem, zatímco v dodávce nic takového řešit nemusíte.

You Might Also Like