6 úžasných dárků pro vašeho muže

Blíží se narozeniny vašeho partnera a přemýšlíte, čím mu můžete dát najevo, jak moc si ho vážíte? Nebo vás čeká oslava vašeho společného výročí a chcete, aby dárek byl opravdu výjimečný?
Nabízíme inspiraci na předměty, které mu vykouzlí úsměv na rtech a díky kterým opravdu uděláte dojem. Dát najevo, že vaším přáním je, aby byl váš partner spokojený, můžete kdykoli, ať už jste manželé dvacet let nebo spolu teprve začínáte chodit.

mužské doplňky

Co tedy svému partnerovi můžete darovat?

  1. Nová košile, kravata nebo stylový motýlek. Momentálně frčí především motýlky za dřeva nebo kravaty s vtipným potiskem.
  2. Výběrová káva a sada hrníčků na espresso. Ať už žijete ve společné domácnosti nebo má váš muž rád své vlastní nádobí a je blázen do kvalitní kávy, v této oblasti rozhodně nešlápnete vedle.
  3. Zippo zapalovač s příslušenstvím, na který můžete nechat něco pěkného vyrýt. Co vašeho partnera symbolizuje, co má rád? Můžete zkusit i po klasice jako je doutník.
  4. Kvalitní rum nebo gin, ať už pro posezení s přáteli nebo pro klidné večery o samotě.
  5. Pánská kosmetika nebo parfém, který je svou vůni charakteristický pro osobnost vašeho muže. Užívá rád kolínskou? Sáhněte po značce, kterou ještě nezná, nebo je cenově méně dostupná. Nebo možná překvapte něčím, co doposud nezkusil.
  6. Jestli doma rádi čtete, podívejte se po nějaké nové knížce, která se týká jeho oblíbených aktivit nebo tématu, které ho opravdu baví. Dobrý bestseller vám určitě zpříjemní všechny chladné večery.


zippo zapalovač
Máte-li vybraný správný dárek, nezapomeňte připravit i doma správnou atmosféru. Jestli dáváte přednost oslavě v soukromí a pohodlí domova, můžete si alespoň o to více vyhrát s detaily. Nachystejte skvělou večeři, něco dobrého k pití a pak už si jen užívejte jeden druhého. To je přeci jen mnohem hodnotnější než všechny věcné dárky, které partnerovi můžete dát.

You Might Also Like