Problémy v přítomnosti, jsou následky problémů v minulosti


Není zde řeč o klasicky běžných problémech, které musí den, co den řešit každý z nás. Tady se jedná o něco daleko hlubšího, co doslova drtí něco uvnitř nás. Víme, že když se tomu poddáme, tak nás to zničí. Snažíme se s tím bojovat, ale v podstatě vůbec nechápeme, s čím vlastně bojujeme, proč se to přihodilo zrovna nám. Proč nám nikdo nerozumí? Uvnitř našeho nitra se něco zhroutilo a zasypalo to cestu ven. Nemůžeme se pořádně nadýchnout, tíha, která nás svírá je příliš silná. Srdce je sice zdravé, silné a za normálních okolností by mělo pracovat na plný výkon. Otázkou je, proč bolí a je tak moc těžké. Co stojí za všemi těmi pocity a trápením, když v podstatě není žádný důvod k truchlení. Odpověď je mnohdy blíž, než si jen myslíme. Tíží nás minulost, a dokonce si ani nemusíme být vědomi toho, že bychom to nějak zavinili. Lidská duše je příliš křehká, aby se dala pochopit.

žena, která se drží za hlavu, a další ruce jí svírají hlavu

Cesta ven ze svízelné situace skutečně existuje

Je pravdou, že mnozí se obrací na lékařskou pomoc. Lékaři se snaží pomoci ze všech sil, ale mnohdy i na takové situace nemají jinou odpověď než léky. Je pravdou, že ty na čas mohou pomoci, ale když si na ně tělo zvykne, stavy mohou být daleko ještě horší. Léky pomohou odstranit bolest, uvolnit nějaký blok, ale nikdy nebudou řešit příčinu. Ta může být ukrytá velmi hluboko v nás samotných. Možná by bylo dobré pouvažovat o jiné cestě, než budou léky. Hlubinná regresní terapie pomohla již mnohým od těchto depresivních a odsuzujících stavů. Při této terapii se skutečně dá zjistit ta tíha příznaků a mnohdy sahá až do dob před nynějším narozením.

žena, která drží v ruce léky a chce skoncovat se životem

Je to prakticky všestranná technika, kterou se dá vyřešit bolest, stres, únava, vyčerpanost, různé fobie, pocity viny a úzkosti strach a mnohé další. Pomůže rozhodně i s jinými problémy jako jsou poúrazové stavy nebo různé bloky, které nepustí člověka dál, dokonce má výsledky i v nezřízené lidské touze, jak zbohatnout nebo si co nejvíce užít sexu a podobně. Nejedná se o žádnou hypnózu, ale je to odstranění příčiny, která tyto děsivé stavy způsobuje a vede k šílenství. Výsledky této terapie hovoří za vše. Štěstí, pocit volnosti, svobody a radosti, je poté vytouženým výsledkem.

You Might Also Like