Oddálení ejakulace


Tento problém nemusí být trapný nebo se za něj nemusí nikdo stydět. Lepší je, jej včas řešit. Než mít poté problémy v partnerském vztahu a s partnerkou.
V této situace dochází k tomu, že muž není schopen ovládnout ejakulaci a často tak dochází k tomu, že nejsou uspokojeni oba partneři, ale pouze jeden. U mladých chlapců, kteří se sexem teprve začínají se tento jev vyskytuje často, protože ještě nejsou zkušení. U starších pánů je tento jev dán hlavně kvůli psychice a jejím vytížení.
Při brzké ejakulaci nemusí dojít ani ke styku. Dost často chlapec dosáhne orgasmu ještě předtím, než dojde k sexu. Toto se stává velmi mladým chlapcům.

léky

Za toto však mohou i jiné okolnosti a to například:

Psychika
Hraje v našich životech velkou roli.

Strach
Obavy z neuspokojení partnerky nebo ze selhání při sexu.

Málo sexu a sexuálních partnerů
Mladíci bývají dost často „nadrženější“ a tak je jejich penis citlivější, proto poté dochází k tomuto faktu. Dále nezkušenost.

Jak udělat změnu? Ta samozřejmě nepůjde udělat ze dne na den. Jedná se o proces, který zabere několik týdnů. Existují na trhu pomocníci ve formě tablet neboli prášků na oddálení ejakulace Nejlevnější generika, které vždy fungují. Obsahují látku Dapoxetin, která prodlužuje pohlavní styk. Tento prášek dokáže ejakulaci prodloužit a také mít nad ní větší kontrolu.

zoufalý muž

Pokud však nechcete ihned sahat po chemii, máme pro vás jistá doporučení.

  1. Při sexu se nezaměřujte na něco dráždivého, ale zkuste přemýšlet nad něčím klidným. Je sice těžké si sex neužívat naplno, ale pokud chcete nejdříve uspokojit svou partnerku, tak se o to alespoň pokuste. Až přijde řada na vás, tak můžete opět myslet na něco erotického.
  2. Pokud do sebe nechcete cpát chemii, tak můžete vyzkoušet znecitlivující gely. Při použití tohoto gelu však doporučujeme použít kondom, protože gel by se mohl dostat i do partnerky a ta by měla poté také menší citlivost na váš penis a samotný akt.

You Might Also Like