Bohatý výběr triček

Tričko jako takové snad ani nemá cenu představovat, nosí ho všechny generace a v oblibě jsou čím dál tím více s odvážnějšími motivy nebo nápisy. Inu doba jde dopředu a s ním se posouvají i hranice svobody. Možná kdysi dávno to bylo hodnoceno jako zrovna nevhodné, rebelské nebo nevkusné oblečení. Dříve se v šatníku spíše objevovaly košile nebo halenky. Ta doba je naštěstí dávno pryč, kdo by se chtěl pařit v tak neprodyšných a příliš společenských svršcích. Ačkoliv i dnes se moderní technologie, co se především materiálu týká, posunula hodně dopředu, a kdo dá přednost této módě, tak nebude litovat. Přesto trička vévodí a to ve velmi bohatém výběru.

mladý muž s modrým tílkem, kde je natisknutá palma

Trička s příběhem

Dokonce není problém si vytvořit svůj vlastní návrh se nechat si vyrobit vlastní tričko. Tedy abychom byli až tak moc přesní. Není problém si zakoupit od společnosti, která provádí potisk triček, přesně takové tričko, které si vybereme velikostí a barvou. Klidně si můžeme vybrat z navržených motivů, nápisů prakticky cokoliv co nás napadne. Není ale ani problém zvolit fotografii nebo abstraktní umění nebo vlastní výtvor, který bude mít nějaký příběh. Poté jsou to ale trička, se kterými se člověk nerad loučí, až jednou doslouží. Zkrátka mají svoji legendu a ta ho bude provázet po celou dobu existence. Taková trika jsou i vhodným dárkem a navíc skutečně vhodně zvolené téma rozhodně potěší.

různá trička, barevná, potištěné, popsaná atd.

Moderní technologie přináší široké možnosti

Potisk se děje různými způsoby a musí se dodržovat nějaké zásady správného udržování a praní. Jedině tak vydrží potisk dlouhou dobu. U nás nejvíce funguje sítotisk, který umožní vytvořit s jedním motivem více kusů. Jedná se o grafickou techniku. Jeho princip spočívá v tom, že se vytvoří šablona, podle vlastního výběru a skrze ni se jakoby protlačuje barva, která samozřejmě musí mít určité parametry, aby vydržela. Poté se ještě upravuje další technikou. Další možností je digitální potisk, což umožňuje tisknout fotografie a celkem je to rozšířená technika, díky skvělým digitálním tiskárnám. Výběr záleží na každém jedinci.

You Might Also Like