Jak (ne)hubnout

Trápí vás přebytečná kila a hledáte nějaké zaručené produkty, která vás jich jednou provždy zbaví? Narážíte na spoustu inzerátů, kde píší lidé i prodávající, jak s těmito prášky zázračně zhubli během krátké době a zase mohou nosit své staré oblečení. Zní to všechno lákavě, ale ve většině případů se jedná o reklamní triky. Navíc, co funguje na jednoho, nemusí nutně fungovat i na vás.

Nejvhodnější je navštívit odborníky, především pak obezito-logická centra nebo svého praktického lékaře, který vám poradí, kam se dále obrátit. Špatné užívání přípravků, které ani neznáte, vám ve výsledku mohou spíše uškodit. Nicméně se v tomto článku podívejme na některé známé značky, které nabízí produkty k výživě, nebo přímo proklamují, že s nimi zaručeně zhubnete.

Herbalife
Firma fungující na principu MLM (multi level marketing) nabízí produkty s buněčnou výživou vašeho těla. Tvrdí, že produkty pomáhají pročistit a vyživit vaše tělo. Druhotným výsledkem pak může být ztráta váhy, nebo naopak přibrání pár kilogramů. Záleží, co daný klient preferoval.

Hlavním produktem Herbalife je tzv. Formula 1 v několika příchutích včetně FREE verze bez laktózy a lepku. Jedná se o prášek, který smícháte s vodou nebo mlékem a máte připravenou snídani či oběd. Produkt by měl kromě bílkovin obsahovat fruktózu a všechny důležité minerály a vitamíny pro naše tělo.
Firma Herbalife ale nabízí i spoustu dalších přípravků na úpravu snad všeho, co v těle máme. Je jen na nás, co zvolíme a zda to na nás bude fungovat. Pohyb a pitný režim je nutností změn v jejich programech na hubnutí či nabírání váhy.

Natural House
O něco mladší novinka ve světě hubnutí na českém trhu. Opět se jedná o síťový marketing, kde vás v jejich centrech převáží a pravidelně měří na dalších návštěvách. Pokaždé vám k tomu nabídnou jejich produkty k tzv. středomořské vyvážené stravě. Tedy jíte zeleninu, maso, jogurty a k tomu doplňky jejich značky. Doplňky obsahují vlákninu, nebo diuretika na odvodňování. Zejména ženy mívají problém se zadržováním vody v těle a bylinné směsi od Natural House by jim měly pomoci.
 
Netvrdíme, že výše zmíněné značky jsou záruky zhubnutí. Pokud chceme něco změnit s naším tělem a potažmo životem, vždy musíme začít od sebe, od naší hlavy a postojích. Hubnutí není jednorázová dieta, ale zdravý životní styl by se měl stát vašim běžným životním stylem.

You Might Also Like