Dovolená musí být pohodová


Pokud jde o dovolenou, nespokojte se s polovičatou kvalitou avizovaných služeb, nespokojte se se špatnou úrovní ubytování, nedostatečným úklidem společných prostor. Chtějte jen to nejlepší, jen tak si svou dovolenou můžete náležitě užít. A pokud si pro tu svou dovolenou vyberete na příští rok třeba ostrov Krk, konkrétně autokemp Ježevac, vězte, že jediné, co Vám může zkazit náladu kromě počasí, bude černý mořský ježek, kterého si bez bot do vody můžete zapíchnout do nohy.

Na Krk s ABC

Nechcete-li jet na vlastní pěst, zvolte si dobrou a zavedenou cestovní agenturu, jednoznačně nejlepší volbou je ABC z Rýmařova. Tato agentura působí na trhu již 13 let, řada jejich klientů se s nimi na Krk vrací každý rok. A pokud chcete mít více soukromí, než skýtá autokemp, ABC Vám nabízí některý z mnoha pohodlných a komfortně vybavených apartmánů v Chorvatsku, vybrat si můžete hned z několika letovisek.
Vyberete si poklidné rybářské městečko Baška či snad raději dětskou písčitou pláž v Šilu? Ať tak či tak, vězte, že s ABC si pobyt rozhodně užijete.