Čaj na imunitu nejen pro sportovce


Pití čaje je velmi oblíbené nejen u dětí, ale zejména u dospělých, kteří si už vědí vychutnat požitek ze skutečně pravého bylinného čaje. Ne nadarmo se říká, že je ovocný čaj vhodný na chuť a zahnání žízně, ale ten bylinný naopak léčivým prostředkem k tomu, jak do těla dostat i hodnotné látky.
Pokud jste ho ještě nevyzkoušeli, měli byste kotvičník zemní čaj začít pít denně. Má neuvěřitelně přínosné vlastnosti a pomáhá v mnoha ohledech cítit se lépe a očistit organismus takovým způsobem, že ho i zregeneruje.

čaj

..1Důležité posílení libida

Mezi první a nepopíratelně bohatou vlastnost, kterou se kotvičník může pochlubit je to, že posiluje sexuální libido. To značí, že se vaše touha po užívání si intimních chvilek s vaším protějškem posílí na úroveň, kdy se nikdy k milostnému styku nebudete muset nechat přemlouvat.
A platí to jak pro muže, tak i pro ženy. Účinek přináší všem – bez rozdílu na pohlaví.

..2Regenerace organismu

Pití tohoto čaje vám značně pomůže předejít i řadě nemocí a posílit vaši imunitu, ale je taktéž vynikajícím pomocníkem v případě, že podlehnete nějaké viróze nebo si způsobíte nějaké zranění. Pomáhá urychlovat proces hojení a účinkuje na bakterie a viry takovým způsobem, že se vám vrátí síla, kterou jste v průběhu vyčerpání ztratili.
Je fantastický i pro všechny sportovce nebo nadšence zdravého pohybu. Dodává velkou energii, kterou potřebujete při podání jakéhokoliv výkonu, podporuje nárůst svalů a udržení vaší dobré kondice.

cvičení

..3Zdraví prospěšný

I jako řada jiných bylinných čajů, tak i tento vám blahodárně pomůže s potížemi ohledně močového ústrojí. Pomáhá udržet správnou funkci močové soustavy a vyhnete se s ním tolik obávaným a častým kardiovaskulárním problémům.
V nemalé míře se podílí i na čištění krve a obsahuje mnoho vitamínů, které se postarají o to, abyste měli lepší obranyschopnost a odolný imunitní systém.
Nemějte obavy z toho, dopřát si tento čaj denně. Je skvělý i z hlediska prevence před všemi nemocemi, kterými momentálně netrpíte. A co je báječné, jeho chuť si zamilujete okamžitě, protože je i bez jakéhokoliv sladidla nesmírně lahodný.

You Might Also Like