Opalujte se i mimo sezónu


Touha po tmavším odstínu pokožky láká každého, kdo trpí tím, že je příliš vyzývavý a bledý. V současné době však už nemusíte čekat na první letní sluníčko, abyste začali chytat bronz na letní sezónu, ale můžete přijít k hnědé pokožce i díky vynálezu, jakým je umělé solární záření.

solárium

Hurá do solária

V posledních letech si našla technika umělého opálení velké zastoupení nadšenců, kteří nechtějí čekat na to, až se opět ukáže venku teplé počasí. Solárium Brno se může pochlubit tím, že se nachází v jednom z těch větších měst a nabízí hned několik druhů kvalitních strojů, díky kterým docílíte přitažlivějšího odstínu vaší pokožky. Dopřát si tak pocit hezčí pleti a pokožky, můžete prakticky už po pár návštěvách, které u nás absolvujete.
Stroje, které jsou naprosto bezpečné a spolehlivé se řadí do několika kategorií, ze kterých si vyberete druh opálení, jaký očekáváte. Můžete tak docílit slabého, středně silného nebo naopak opravdu silného odstínu, který je na oko tolik lákavý a sexy.

opalování

Skvělá příprava k moři

Jestli se chystáte na letní dovolenou do destinace, ve které na vás bude číhat skutečně silné slunce a vysoké teploty, je nutné, abyste vaši pokožku předem připravili na to, že pocítí nějakou teplotní změnu. Vynikajícím začátkem, jak se k tomu můžete dopracovat, je zajít si na několik minut během pár týdnů před vaší dovolenou do solária, které vaši pokožku připraví na teplé počasí a sluneční záření.
Vstup do solária si můžete vyzkoušet zcela bez oblečení nebo si nechat na sobě plavky a dopracovat se k opálení přesně podle nich. Doporučujeme vám však rovnoměrné záření na celé tělo a sami uvidíte, že vám bude pohodlnější a příjemnější vědět, že nebudete mít na sobě bílé otisky od oblečení. Nemějte obavy, v našem studiu vám poskytneme maximální soukromí, takže se nemusíte obávat zvědavých pohledů nebo pociťovat nějaký stud. Přijďte k nám a užijte si pocit, že se můžete opálit i mimo sezónu.

You Might Also Like