Stání pro Váš vůz


Mnoho z nás bydlí v rodinných domech. To také často obnáší, že se dopravujeme na potřebná místa vlastním automobilem a tak se není co divit, že jich po světě již jezdí víc než dost a že některé rodiny jich mají před domem, nebo dokonce na ulici, hned několik. Je to problém s parkováním ve městech, ale i na venkově. Pokud navíc https://www.unicef.cz/jak-vyuzivame-dary bydlíte v rodinném domě, ale ten nemá garáž, čili zrovna přistavený kus plochy a zastřešený, pak je problém mnohdy na světě. Kam tedy s vozem? Nechat ho parkovat na ulici určitě můžeme, ale problém je v tom, že se o něm strachujeme. Větší riziko krádeže nikoho nepotěší a to ani Vás ani pojišťovnu. Proto je nebezpečné nechávat jej na ulici. To je jako vstupenka pro zloděje.trčící nohy s teniskami z okna automobilu

Rozhodně mějte vůz na vlastním pozemku

Vozidlo by se ani nemělo oficiálně parkovat na ulici, když kousek opodál máte vlastní pozemek. Musí stát vždy na vlastním pozemku. Bránu je jednoduché udělat a stání si můžete koupit. Pořídit si jej nemusí být finančně nákladné, takže to zvládne každý. Má to mnohé výhody.
Garáž v rámci domu si nemůže dovolit každý. K tomu je potřeba dostatek prostoru a financí. Ovšem snad každý má u svého domečku kousek místa, aby se nám sem vlezl například pár metrů dlouhý a pár metrů široký přístřešek.
Přístřešek na auto využíváme v případě, že musíme nechávat automobil stát venku a nemáme vlastní garáž. Pokud zohledníme tato stanoviska, pak je právě zastřešení v podobě podobného „nadstřešení“, naprosto vhodným řešením.

Výhody nadstřešení:

  1. Vůz máte na vlastním, soukromém pozemku.
  2. Nikdo Vám nemůže nic kreslit na okýnka.
  3. Nebude na něj pršet ani sněžit.
  4. Nemusíte odklízet v zimě sníh z kapoty.
  5. Už žádné kroupy, ani hlášení škody na pojišťovně.

muž sedí v automobilu a řídí
Existuje hned několik typů, takže je z čeho vybírat, můžete si pořídit stání s rovnou nebo šikmou střechou. K dispozici je také stání pro jedno nebo hned pro dvě vozidla.

Samozřejmě ze dřeva

  • Klasický, líbivý, praktický a nejlepší materiál. Hodí se do přírody, čili přesně vedle Vašeho obydlí. Skvěle doplní jakoukoliv zahradu a můžete ho využít i jako pergolu. Dřevo je zkrátka a dobře materiál, se kterým se dobře pracuje, ale je také praktický a nemusí se vůbec udržovat.

You Might Also Like