Šperky z chirurgické oceli

Poslední dobou získávají velkou oblibu. Je pravdou, že v tom může hrát velkou roli i cenová relace, jelikož nejsou tak cenově drahé, jako šperky ze zlata, zdobené například drahokamy. Nicméně ozdoby z oceli jsou naprosto jedinečné a navíc splňují i jiné přínosné požadavky.ocelový náramek s přívěškem

  • Mají hypoalergenní vlastnosti, tudíž nezpůsobují žádné alergické reakce, které se objevují u zlata nebo stříbra.
  • Neoxidují, nepodléhají žádné korozi, což ocení mnoho uživatelů a to předně z řady mužských zástupců.
  • Ocelové šperky jsou barevně stálé, nijak nečernají a ani se nemění.
  • Dále jsou odolné vůči odření, což není divu, jelikož se jedná o velmi tvrdý kov. Tudíž se snadno nepoškodí a stále si udržuje svůj šarm a lesk i při běžném denním nošení.
  • Cenově jsou dostupné všechny šperky z chirurgické oceli, ovšem pozor, běžně se vyrábí i snubní prsteny, které jsou velmi detailně vypracovány. Jen je třeba si je vybírat přesně na míru, jelikož později se skutečně nedají upravit.
  • Stranou nezůstává ani oblíbené rytí, což se uplatní právě u snubních prstenů nebo různých destiček, kde je třeba vyznačit jméno nebo jiné důležité údaje.
  • Moderní technologie umožňuje tyto šperky i různě upravovat. Především povrchově, čímž se dá obyčejný hladký kov změnit v nádherný šperk. Krásně se dá část pozlatit, smaltovat, pískovat či libovolně barvit. Dokonce si správný mistr poradí se vsazením kamínků nebo různých krystalků.

i do snubního ocelového prstenu se dá vyrýt jméno nebo datum
Z chirurgické oceli se dá vyrobit jakýkoliv šperk. Náušnice, náramky, náhrdelníky, řetízky s přívěšky, prsteny, destičky, ale také se může uživatel pyšnit dalšími doplňky, které splní účel. Jsou krásné, dobře se nosí a navíc jsou cenově dostupné. Dokonce se dají pořídit velmi elegantní sety, které potěší nejednu ženu. Postačí znát její vkus, zdali si potrpí na jemnější zpracování, či dá přednost výraznějšímu šperku. Mimochodem ani muži nemusí zůstávat se svým výběrem řetízků a prstenů zůstávat pozadu i pro ně je připravena široká nabídka.

You Might Also Like