Řekněte to fotografií

970x250-1474093619.jpg


Sdílejte svoji radost s těmi, které máte rádi a věnujte jim dárek, který nikdy nezevšední. Ozdobte jinak běžné věci vašimi fotografiemi a získáte originální dárek. Můžete tak potěšit svého partnera, rodiče, děti, prarodiče i přátele. Přečtěte si, co jsou foto dárky a inspirujte se z nepřeberné nabídky různých možností.


I z vašich fotografií může vzniknout originální umělecké dílo.

fotografující žena
Fotoknihy

Připomeňte rodině a přátelům vaše společné chvilky. Vyberte si z nepřeberného množství formátů a vazeb a pochlubte se svými novými fotografiemi.

Foto kalendáře

Kvalitní nástěnné i stolní kalendáře za příjemné ceny jsou opravdu originálním dárkem. Udělejte svým blízkým každý den mnohem veselejší. Foto kalendář z vlastních fotografií potěší celý rok. Navíc je jeho tvorba nádherně jednoduchá! Zvolte typ kalendáře a šablonu, která se vám nejvíce líbí. Nahrajte své fotky a hotovo – za pár dnů máte zásilku plnou radosti doma!  

Foto hrnky

Hrnek s vlastním potiskem je jedinečný. Milují ho děti, prarodiče, potěší šéfa a překvapí přátele. Je to dárek, který je malý velikostí a velký svým posláním. Vyberte si hrnek, který se vám líbí, nahrajte svou fotku a zvolte, jak ji chcete na hrnek umístit. Opravdu to trvá jen pár minut!

zabalený dárek
Obrazy na plátno

Toužíte po dekoraci, jakou nikdo jiný nemá? Fotoplátna z vlastních fotek mohou být dominantou vašeho domu či bytu, stejně tak mohou vyplnit vašimi vzpomínkami i sebemenší prostor na stěně. Jednoduše vyberte požadovanou velikost plátna, nahrajte svou oblíbenou fotografii, a je to! 

Foto puzzle

Zvěčněte vaše zážitky originálně a hravě. Puzzle je oblíbená zábava pro všechny generace. Ocení jej nejen děti, ale i rodiče, babičky a dědečkové.

Pexeso

Pexeso? To má přeci každý! Užijte si originální zábavu s pexesem z vlastních fotek. Nejvtipnější okamžiky svého života si můžete znovu připomínat při oblíbené stolní hře. Pravidla jsou jednoduchá, výroba vlastního pexesa také, tak na co čekáte?


Řekněte to fotografií
Ohodnoťte příspěvek

About the author /


Related Articles