Řekněte to fotografií

Sdílejte svoji radost s těmi, které máte rádi a věnujte jim dárek, který nikdy nezevšední. Ozdobte jinak běžné věci vašimi fotografiemi a získáte originální dárek. Můžete tak potěšit svého partnera, rodiče, děti, prarodiče i přátele. Přečtěte si, co jsou foto dárky a inspirujte se z nepřeberné nabídky různých možností.

I z vašich fotografií může vzniknout originální umělecké dílo.

fotografující žena
Fotoknihy

Připomeňte rodině a přátelům vaše společné chvilky. Vyberte si z nepřeberného množství formátů a vazeb a pochlubte se svými novými fotografiemi.

Foto kalendáře

Kvalitní nástěnné i stolní kalendáře za příjemné ceny jsou opravdu originálním dárkem. Udělejte svým blízkým každý den mnohem veselejší. Foto kalendář z vlastních fotografií potěší celý rok. Navíc je jeho tvorba nádherně jednoduchá! Zvolte typ kalendáře a šablonu, která se vám nejvíce líbí. Nahrajte své fotky a hotovo – za pár dnů máte zásilku plnou radosti doma!

Foto hrnky

Hrnek s vlastním potiskem je jedinečný. Milují ho děti, prarodiče, potěší šéfa a překvapí přátele. Je to dárek, který je malý velikostí a velký svým posláním. Vyberte si hrnek, který se vám líbí, nahrajte svou fotku a zvolte, jak ji chcete na hrnek umístit. Opravdu to trvá jen pár minut!

zabalený dárek
Obrazy na plátno

Toužíte po dekoraci, jakou nikdo jiný nemá? Fotoplátna z vlastních fotek mohou být dominantou vašeho domu či bytu, stejně tak mohou vyplnit vašimi vzpomínkami i sebemenší prostor na stěně. Jednoduše vyberte požadovanou velikost plátna, nahrajte svou oblíbenou fotografii, a je to!

Foto puzzle

Zvěčněte vaše zážitky originálně a hravě. Puzzle je oblíbená zábava pro všechny generace. Ocení jej nejen děti, ale i rodiče, babičky a dědečkové.

Pexeso

Pexeso? To má přeci každý! Užijte si originální zábavu s pexesem z vlastních fotek. Nejvtipnější okamžiky svého života si můžete znovu připomínat při oblíbené stolní hře. Pravidla jsou jednoduchá, výroba vlastního pexesa také, tak na co čekáte?

You Might Also Like