Pomocník, který nikdy nezklame

Život skutečně je křižovatkou cest a my se rozhodujeme, po které budeme kráčet. Nemusí to sice být vždycky správná volba, ale stejně za čas dojdeme k další a tam můžeme směr rozhodně změnit. Důležité a podstatné věci nás potkávají na každé z nich a tak se dá říci, že se neustále rozhodujeme, jaký bude dnešní den, co si koupíme, co si vezmeme za sebe a zkrátka takto můžeme pokračovat do nekonečna. Jenomže v těchto rozhodování narazíme i na důležité spotřební věci, které nejsou zrovna levné, nicméně pro nás velmi potřebné. Mezi takovou věc patří automobil. Mnohdy je skutečně těžké vybrat správný model nebo vůbec produkt, který bude odpovídat našim požadavkům. Když potřebujeme auto na vesnici, tak zřejmě sportovní úprava bude hezká, ale málo platná, když budeme potřebovat leccos odvést nebo přemístit. V tomto případě musíme výběr zúžit na praktického pomocníka.

pickup

Nákladní automobil

Skvělou volbou je Isuzu D-MAX. Jen pro představu je celkem podobný pick-upu, ovšem tohle je zkrátka jiná třída. Je to spolehlivé, robustní autíčko s náhonem na všechny čtyři kola a nemůže se mu upřít ani jeho životnost. I na to, jak pracuje, tak mnozí mohou být překvapeni jeho nízkou spotřebou, tajemství je samozřejmě v motoru, který má emisní normu EURO 6. Co ho ale staví na přední příčky je jeho tažná síla. Úplně suverénně se pohybuje v terénu s nákladem přes 1 000 kilogramů a to mu rozhodně nevadí žádný složitý terén. Přesně na to je totiž stvořený. Pokud by se snad někomu zdálo, že je to málo, tak není problém mu pořídit ještě jednu parádu navíc. Tažné zařízení na auto Isuzu je přesně to, co bude náročný uživatel potřebovat. Poté se tažná síla ještě zvětší a to o přívěs do 3,5 tuny.

isuzu

Stačí málo

Pro správné tažné zařízení je třeba znát především rok výroby automobilu a také si ho nechat odborně zapojit, přece jenom je třeba, aby spolehlivě fungovaly všechny přípojky, elektrické dráty a světelná signalizace na káře nebo jiném vozíku. Samozřejmostí je zapsání do technického průkazu, což bude na základě potvrzení od příslušného autoservisu nebo kontroly, že je vše homologované a v naprostém pořádku. Poté máme připraveného pomocníka k nezaplacení.

You Might Also Like