Cateringové služby na vysoké úrovni

Jídlem bychom se neměli odbývat, jídlo bychom si měli vychutnávat a to každé sousto. Lidé na to trochu v dřívějších dobách pozapomněli, ale opět se to zlepšuje a nové trendy ukazují, že se lidé už čím dál častěji dívají na to, co jedí a dodržují základní pravidla při jídle, jako je klid a čas, který u jídla stráví, protože při jídle by se nemělo ani spěchat, ani nikam pospíchat. Jídlo si máme vychutnávat.

Sendvič s lososem a zeleninou a bohatou oblohou na talíři

Zajistíme hotová jídla, která dovezeme až na pracoviště

  • Zajišťujeme i běžný rozvoz hotových, minutkových a běžných jídel do kantýn, do bufetů a do jídelen.
  • Firemní stravování Praha zajišťuje lidem lepší podmínky v práci. Lidé se cítí příjemněji a lépe, když vědí, že v době pauzy na oběd mohou jít do jídelny, v klidu si sednout a poobědvat báječné jídlo, které si předem vyberou. Zajistit firemní stravování, to je jako zajistit lepší a výhodnější benefity pro vaše zaměstnance.
  • Máte problémy s firemním stravováním? Zkuste změnu!U nás máte na výběr každý den z několika hlavních jídel, dále minutkových jídel a mnohých doplňkových variant. Vše vyrábíme a vaříme přímo u nás, takže zajišťujeme čerstvost a chutnost pokrmu.

Černoch v plášti griluje maso na profesionálním grilu

Špičkový catering i běžný rozvoz jídel

Zajistit na velkou oslavu catering, který by byl chutný a nestál miliony, jako kdyby neexistoval. Potřebujete zajistit jídlo na párty? Nebo na firemní večírek? Máte podnikovou akci? Chcete uspořádat větší narozeninovou oslavu a pozvat své blízké rodinné příslušníky na něco dobrého? Vdáváte se nebo ženíte a potřebujete kvalitní catering pro přátele a rodinu? Nechcete si dělat zbytečné starosti, jestli bude jídlo kvalitní a chutné? Přenechejte tyto starosti naší profesionální společnosti. Špičkové cateringové služby zajistíme pro větší i menší jakoukoliv událost.
K tomu všemu disponujeme několika kantýnami, které jsou běžně v provozu a kam se chodí lidé příjemně a chutně najíst.

Rozvážíme také jídla do jídelen, do podniků a firem.

You Might Also Like