Bitrix24 – nejefektivnější CRM systém na trhu

Věděli jste, že vaši malou, střední i velkou firmu můžete vést daleko efektivněji, zvládat více záležitostí najednou a dosáhnout tak snadněji požadovaných cílů? Není žádnou neznámou, že usnadnit vedení firmy dokážou moderní CRM systémy. Akorát je potřebné vybrat si ten pravý, který vám nabídne spoustu dalších výhod.

klienti

Takovou perspektivu vám dokáže poskytnout moderní CRM systém Bitrix24, který lze provozovat zcela zdarma a dnes jej využívá až 5 milionů spokojených zákazníků – firem po celém světě.

Co nejlepší můžete udělat pro svůj úspěch a zisk než dokonale rozumět svým zákazníkům, a ještě se zcela odlišit od konkurence? Kromě toho nebudete na nic sami a díky zakoupení licence od ověřeného partnera získáte ještě výhody navíc.

Jaký vůbec Bitrix24 doopravdy je?


Bitrix24 je především praktický a funguje online bez ohledu na to, jestli jde o malou nebo velkou firmu. Je řešený na míru a patří mezi vysoce bezpečné intranetové prostředí.

Jeho další předností je vysoká efektivnost spolupráce, komunikace a veškerých firemních procesů s využitím sociálních sítí a knowledge managementu.

Kromě toho je poskytovatelem platformy pro sledování a pořádání interakcí potencionálních zákazníků, klientů i obchodních partnerů.

Je možné jej nainstalovat přímo na server firmy nebo může pracovat v cloudu.Připojit se na něj je možné odkudkoliv a k tomu stačí pouhé připojení k internetu.

K Bitrix24 byla speciálně vyvinuta mobilní i desktopová aplikace kompatibilní s operačním systémem Android, Windows i IOS.

počítač

A co potěší ještě víc je informace, že je určený pro připojení až 12 uživatelů zdarma. V případě většího počtu uživatel, tedy i větších podniků je cena do 200 EUR měsíčně a pořád příjemnější než třeba mobilní paušály.

Stačí se jednoduše zaregistrovat

You Might Also Like