Auto dnes není překážkou

Občas se nám stanou různé historky, které nám vykouzlí úsměv na tváři. A dá se říci, že neplánované akce se potom stávají zážitkem a řadí se mezi nejkrásnější vzpomínky. Dříve byl problém, když byla jakákoliv akce, s vozidlem. Taxi je sice řešení, ale ne vždy je dostupné po ruce, a když se zrovna časově nestíhá, tak je ideální stav buď někdo, kdo nás na smluvenou akci dopraví nebo vydat se svým vlastním autem zkrátka sám. Přirozeně to nese určitá rizika, že celou akci, koncert nebo oslavu strávíme v ochutnání všech možných drinků, jen to bude bez kapky alkoholu. Což ovšem někdy lákavé nálepky nebo barvičky koktejlů nenechají člověka v klidu. Přesto řešení je na dosah ruky.
předání klíčků od auta

Telefon a správné číslo to zařídí

Již několik let skvěle funguje služba pro zodpovědné řidiče. Je zcela jasné, že alkohol za volant nepatří a to v žádném množství. Dokonce, i když zrovna řidič nepociťuje žádné známky působícího alkoholu. Nicméně již reakce jsou i tak dost ovlivněné a není divu, že chyba, které by mohl poté každý litovat, se dostaví během vteřiny. Přesně během velmi krátké doby se může změnit život nebo dokonce životy. Bude lepší si zavolat na dispečink, který má přes noc do určité ranní hodiny velmi schopné řidiče a ti nám pomohou situaci zcela vyřešit. Postarají se nejen o nás, ale i o naše auto, které bychom totiž nutně potřebovali druhý den.
řidič v uniformě

Jak na to?

Jakmile vidíme, že se děj večera začíná odehrávat trochu jinak, tak je čas zavolat na dispečink a zde se domluvit na podstatných informacích.
· Základní informace jsou zcela jasné. Na kterém místě se nacházíme a jaké vozidlo potřebujeme převést.
· Důležitou roli hraje i časové rozpětí, ovšem není nad jasnou domluvu, jak odvoz auta Praha bude probíhat.
· Rozhodně je potřebné vědět, kdo nám přispěchá na pomoc, takže odpověď přichází v podobě potvrzené SMS.
· Pak stačí jen odevzdat klíčky řidiči, který si sedne za volant našeho vozu a bezpečně nás i naše vozidlo dopraví na místo určení.

You Might Also Like