Seskok nebo let?

Pokud máme rádi adrenalinové sporty a nebojíme se výšek, můžeme vyzkoušet létání. Rychlejší v malém letadle nebo pomalejší v balóně. A komu nestačí jen létat, může se do výšky vrhnout při seskoku. Tyto služby nabízí dnes většina letišť. Projdeme krátkou instruktáží a pod dohledem zkušených profesionálů jdeme na to!

tandemový seskok

Takové dobrodružství ve výškách se může stát též nezapomenutelným originálním dárkem pro naše nejbližší, příbuzné a přátele. Dárkem pro jednotlivce i dárkem pro pár. Volit můžeme akčnější tandemový seskok i klidnější romantický let v koši balónu. Ovšem je dobré předem vědět, jestli budoucí obdarovaní nemají hrůzu z výšek. Zda je zkrátka tento druh zábavy „jejich šálkem kávy“. Jinak dvojici přiděláme takovým darem jen starosti, co s ním.

Adrenalin při volném pádu

Když nám pouhé létání v letadlem již nedokáže „nenapumpovat“ do těla potřebnou dávku adrenalinu, je čas na něco „ostřejšího“! Skočit si dolů a zažít volný pád. Celá akce začíná základním školením na zemi. Pak pokračujeme do letadla a vystoupáme do výšky potřebné k seskoku, což je 4000 metrů. A potom je pravá čas na skok a volný pád! Tandemový seskok s námi samozřejmě celou dobu vede zkušený instruktor. Dohlíží, aby ve vzduchu vše proběhlo, jak má. A vede bezpečné a hladké přistání na zemi. Můžeme si připlatit za pořízení kvalitního záznamu celého „představení“. To odborníci rozhodně doporučují. Sami v tom „fofru“ natáčet nestihneme!

balóny na obloze

Výhled z koše balónu

Ti z nás, kteří upřednostňují o něco pomalejší a klidnější zábavu v oblacích, mohou využít nabídky letu balónem. K dispozici máme různé varianty letů. Pro větší i menší skupinky, romantika pro dva, delší i kratší trasy. Nejdříve si domluvíme s organizátory čas a místo startu, trasu a místo přistání. Zda jsou pro let bezpečné podmínky a je možné ho uskutečnit, to vždy rozhodnou, stejně jako je tomu v případě letadel, zkušení odborníci. Pilot profesionál zajišťuje celý let a bezpečné přistání. V průběhu letu se můžeme kochat krásným výhledem. A také v klidu fotit. Takové selfíčko pořízené vysoko v oblacích je krásnou památkou!

You Might Also Like