Hubnutím zdoláváme překážky


Jsou věci, které na nás zkrátka promluví a to dostatečně s důrazem, že to takto dál nejde a zaručeně to chce změnu. Například dost zrádné je v tomto případu samotné zrcadlo. I když ještě máme nějaké výmluvy, že je to sklem, tak přesto v koutku duše tušíme, že bude mít pravdu. Inu je čas na změnu. Ta ale sama nepřijde, pokud se pro ni nerozhodneme sami. Je čas se zastavit a v hlavě si srovnat myšlenky. Pokud chceme trvalé výsledky, tak to bude vyžadovat trochu více změn, než jen nějakou dietu a těch je upřímně více, než dost.

salát

Je čas pochopit náš metabolismus

Především je třeba k jídlu přistupovat jako k příteli, který nám nechce ublížit. Je na místě poznat, z jakých prvků se pokrm skládá a možná některé druhy jídla bude třeba vyřadit. Správně sestavený jídelníček je základem samotného úspěchu. Samozřejmě stravovacích systémů a diet je nespočet a některé z nich mají výsledky a fungují, podobně jako proteinová dieta. Její princip je v podstatě velmi jednoduchý. Tělu se dodá dostatečné množství proteinů a omezí se sacharidy a tuky. Svalová hmota zůstává zachována díky bílkovinám, které tvoří větší základ jídelníčku.

voda

Připravit si jídlo nebylo nikdy snadnější

V ketóze docílíme přesně toho, co potřebujeme. Nemáme pocit hladu, tudíž se zbytečně nepřejídáme a nepřichází jo-jo efekt. Otázkou je, jak zvolit správný postup přípravy stravy nebo výběr potravin, aby byla taková hladina zachována. Naštěstí existuje program, který nabízí speciálně připravená jídla, která nezaberou svojí přípravou mnoho času a přitom budou obsahovat správný poměr látek, včetně minerálů a vitamínů. S takovým programem sestaveným přesně na míru rozhodně chybu neuděláme a výsledky se dostaví během krátké doby. V základě se používají velmi kvalitní suroviny, které pocházejí z Francie. Doporučuje se pravidelně jíst, menší porce a klidně i 5 x denně, především suroviny s vysokým obsahem bílkovin a trochu pohybu rozhodně neuškodí.

You Might Also Like