Prodáváme a vyrábíme šperky

Kde nakoupit kvalitní nezávadné komponenty?
A na co si přitom dávat pozor?

NÁUŠNICE.
Pokud vyrábíme náušnice, je vždy lepší vybrat háčky i puzety, které jsou antialergické. Jsou to komponenty z chirurgické oceli a některé nerezové, nebo částečně pokryté vrstvičkou takovýchto kovů. Mnoho výrobců však píše, že výrobek je nerezový, ale ve skutečnosti není. Vždy je dobré se podívat, zda má výrobce na stránkách atest, případně jej požádat o jeho zaslání. Mnoho obchodů, zejména ty s podezřele nízkými cenami, má velice nekvalitní komponenty, které vám zrezaví po prvním dešti. Konkrétně bych doporučila při malém odběru některé dodavatele na Fleru – vždy třeba prověřit a stránky „Chirurgická ocel“. Při větším odběru se vyplatí „Naturatelier“ nebo „Stoklasa“. Zde mají velice pěkné množstevní slevy i velice příznivé poštovné.
stříbrné náušnice
DRÁTY, ŠŇŮRY, VLASCE.
Při nákupu různých drátků, vlasců a voskovaných šňůrek dbáme také na kvalitu. Drátky opět kupujeme nerezové s atestem, dle potřeby musíme zvážit, zda chceme měkký nebo tvrdý. I koupit dobrou bavlněnou šňůrku není jednoduché. Je dobré zvolit ten typ, který se netřepí a z hlediska úspory raději koupíme celou cívku, nebo desetimetrové balíčky. Tyto opět nabízejí u „stoklasů“ či na Fleru.
růžové perličky
OSTATNÍ.
A kde nakoupit základy na prstýnky, sponky, základy na spony a další materiál? Je třeba pečlivě zvážit, co všechno se v blízké době chystáme vyrábět a zvolit z předchozích obchodů. Moje tipy jsou tyto – pro velký výběr a dobré ceny prstýnkových základů zvolte NATURATELIER. Na spony je třeba prohledat FLER a vybrat spony takzvané francouzské, již od pohledu trochu masivnější. Ty s vlnkami nebrat, rozletí se při prvním sepnutí ve vlasech.
Barbie afroameričanka
Někdy je lépe šetřit s rozvahou, kvalitní výrobek se vždy prodává lépe. A v době, kdy máme více alergiků, než lidí zcela zdravých to platí dvojnásob.

4/5 - (1 vote)

About the author /


Related Articles