Pomoc, která je vytvořena přesně pro každého klienta

Tak trochu nechvalně známé registry dlužníků slouží k tomu, aby se daly získat informace o tom, jak je kdo v podstatě spolehlivý. Jenže někdy se může stát, že se naše jméno dostane do některého z nich a my na tom neseme tu nejmenší vinu.
statistiky pod kalkulačkou

§  Jak je to možné?

§  Stačí se zeptat některého z podnikatelů, jaké má zkušenosti s placením faktur od svých odběratelů nebo zákazníků.

o   Postačí, pokud mu některý z nich nezaplatí a už se to rozjede.

o   Náklady se nevrátí a není tudíž z čeho zaplatit některému důležitému úřadu.

A na několik let se tak tento podnikatel stává pro banku nebonitním klientem. Nahlížení do registru může být ale v některých případech i přínosné. Pokud právě z důvodu odmítnutí požádáte o finanční pomoc nebankovního poskytovatele, pak můžete počítat s nabídnutím takzvané hypotéky bez registru. Což neznamená, že se nebude vůbec do těchto záznamů nahlížet, ale poskytovatel posoudí, jakého charakteru tyto záznamy jsou. Jestliže se bude jednat jen o málo závažné údaje, pak můžete dosáhnout na velice výhodný úrok.
kufr a dolary

Může pomoci konsolidace

U nebankovních poskytovatelů finančních produktů se ke každému klientovi přistupuje naprosto individuálně. Proto, pokud žádáte o podnikatelský úvěr (určen pouze pro podnikatele), pak počítejte s tím, se budou zjišťovat tyto skutečnosti.

§  I záznamy v registrech pomohou v tom, aby se mohla správně nastavit výše úvěru v poměru k vašim příjmům.

§  Někdy můžete mít totiž nárok i na výhodnější úrokovou sazbu.

Účelem této hypotéky není dostat svého klienta do dluhové pasti, ale skutečně mu v jeho finančních nesnázích pomoci a zajistit, aby mohl v budoucnu svému finančnímu závazku dostát.

o   Jednou z možností je i konsolidace předchozích půjček.

o   Jestliže se ukáže, že je váš příjem dostatečně vysoký, pak není zapotřebí konsolidovat všechny půjčky, ale pouze ty, které si sami určíte.

Pomoc, která je vytvořena přesně pro každého klienta
Ohodnoťte příspěvek

About the author /


Related Articles