Objednejte si letáky na míru a za skvělou cenu

Letáky se na nás valí ze všech stran. A není se čemu divit. Pokud této smršti chcete uniknout, nemusíte udělat víc, než si na schránku nalepit praktickou cedulku se sdělením, že o reklamy nemáte zájem. Nicméně letáky se přece jen hodí – díky nim jste v obraze o tom, co se ve vašem okolí zrovna děje. Neuniknou vám tak žádné zajímavé nabídky anebo pozvánky na atraktivní akce. Anebo patříte k těm, kteří chtějí informovat ostatní?

lupa a barevné škály

V tom případě budou i pro vás letáky užitečným pomocníkem. Můžete je nechat vhodit do schránky všem lidem, které by vaše sdělení mohlo zajímat. Jedná se o ideální médium v případě, kdy chcete informovat maximum lidí na nějakém konkrétním vymezeném území.
Zatímco plakáty anebo sdělení v novinách si přečte jen málokdo, tak letáky si alespoň v rychlosti proletí každý, komu přistanou ve schránce. Kdyby o ně neměl zájem, opatřil by si svou schránku takovým sdělením – těchto lidí je ovšem stále poměrně málo. A to znamená jediné – sdělení formou letáku funguje a lidé o ně mají zájem.

ofsetový tisk

A tento zájem můžete ve svůj prospěch využít i vy!
Neváhejte a nechte si natisknout přesně takové letáčky, jaké zrovna potřebujete. Sdělte všem ostatním, co nabízíte, kam je zvete, zkrátka to, co podle vás stojí za pozornost. Tisk letáků eprinting.cz je snadný a rychlý, a když vsadíte na toho správného dodavatele, budete mít zboží podle svých představ rychle k dispozici. A to dokonce i v případě, kdy potřebujete využít služby grafika.
Internetová tiskárna je skvělý způsob, jak vše zařídit. Jistě vám přijde vhod její online formulář, kde si vy sami podle svých vlastních potřeb můžete navolit takové parametry, o které máte zájem – tedy nejen počet kusů, ale také typ a velikost papíru, barevnost, případné zalomení, a tak dále. A výslednou cenu budete mít vždy na očích a můžete ji přímo ovlivnit, takže záleží jen na vás, jak bude vypadat.

About the author /


Related Articles